Konkurs kibicowania podczas Biegu Koziołków

  • 08.05.2019, 14:59
  • Ł
Konkurs kibicowania podczas Biegu Koziołków
Wielkimi krokami zbliża się dziewiąta edycja Biegu Koziołków w Kędzierzynie-Koźlu. Rywalizacja na dystansach 5 i 10 km odbędzie się 19 maja. Przy okazji MOSiR organizuje konkurs dla kibiców.

Podobnie jak w poprzednich edycjach biegu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje konkurs z nagrodami dla najlepiej zorganizowanej grupy dopingującej. Grupa powinna liczyć od 10-15 osób, a konkurs składa się z dwóch etapów. 


Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić grupę do 13 maja przesyłając wypełnioną kartę zgłoszeniową na adres [email protected]. Zadaniem każdej z grup jest zagrzewanie zawodników do sportowej rywalizacji na trasie biegu: można przygotować plakat, planszę lub inne środki przekazu. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi po zakończonym biegu.

O wyborze nagrodzonej grupy zadecydują zawodnicy, którzy po ukończonym biegu wskażą swojego faworyta. Na najlepszą ekipę czeka nagroda w wysokości 500 zł, która zostanie przekazana przelewem na konto kapitana drużyny lub instytucji którą reprezentuje. Nagrodą za zajęcie drugiego miejsca jest godzinny pobyt dla grupy max. 15 osobowej na  krytej pływalni. Za trzecie miejsce grupa otrzymuje godzinne zaproszenie na kręgielnie.

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie na stronie www.mosirkk.pl.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe