Aleksander Śliwka będzie kapitanem drużyny Grupy Azoty ZAKSA

  • 25.09.2021, 12:40
  • Ł
Aleksander Śliwka będzie kapitanem drużyny Grupy Azoty ZAKSA
Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon rozgrywek klubowych w siatkówce. Grupa Azoty ZAKSA poinformowała, że nowym kapitanem drużyny z Kędzierzyna-Koźla, będzie przyjmujący Aleksander Śliwka.

Aleksander Śliwka w barwach ekipy z Kędzierzyna-Koźla występuje od 2018 roku. Przyjmujący w ostatnich latach był jednym z liderów zespołu, co potwierdza chociażby wyróżnienie dla MVP Ligi Mistrzów, jakie trafiło w jego ręce po zwycięskim finale Ligi Mistrzów w Weronie. Teraz przed zawodnikiem kolejne wyzwanie – od sezonu 2021/2022 Aleksander Śliwka będzie pełnił rolę kapitana zespołu.

- Przede wszystkim być kapitanem takiego zespołu jak Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jest da mnie ogromną dumą i wyróżnieniem. Jest to również wyzwanie, wiem jednak że mamy doświadczoną ekipę, świetny sztab szkoleniowy i samych pozytywnych ludzi w zespole – wszyscy się bardzo dobrze rozumiemy i mam nadzieję, że podobnie jak miało to miejsce w ostatnich latach będziemy dobrze funkcjonować jako grupa. Z pewnością rola kapitana jest odpowiedzialna, mam jednak nadzieję, że się w niej sprawdzę. Jestem jednak przekonany, że jako grupa będziemy zmierzać w jednym kierunku i wspólnymi siłami uda nam się stworzyć zdrową atmosferę - taką, jaką mamy co roku w ZAKSIE - przyznał Aleksander Śliwka.

Nowy kapitan ZAKSY zaprezentował również domowe stroje meczowe, w których kędzierzynianie będą występować w rozgrywkach PlusLigi w sezonie 2021/2022.

Ł

Jak wypadną siatkarze Grupy Azoty ZAKSA w nowym sezonie PlusLigi?

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe