Andre Rieu. Znowu razem! Koncert w kinie Helios

  • 27.09.2021, 16:50
  • Ł
Andre Rieu. Znowu razem! Koncert w kinie Helios
Kędzierzyński "Helios" po raz drugi zaprasza na pokaz specjalny koncertu filmowego "Andre Rieu. Znowu razem!", który tym razem odbędzie się 29 września o godz. 18.00.

"Znowu razem!" to nowy, kinowy koncert, w którym holenderski król walca zawarł ulubione fragmenty ze swoich wcześniejszych show. Wiele z tych magicznych utworów nie było dotąd pokazywanych w kinach. "Habanera" z Carmen, walc "Nad pięknym modrym Dunajem", pieśń "Manhã de Carnaval" czy "Samotny pasterz na fletnię Pana" to tylko niektóre hity – wybrane z międzynarodowych koncertów w Sao Paulo, Bukareszcie, Sydney, Meksyku, Istambule i Nowym Jorku – składające się na obszerny program nowego, kinowego show. Widowisko muzyczne nie jest dostępne na DVD i Blu-ray, można je zobaczyć jedynie w salach kinowych.

W koncercie będziemy podziwiać takie gwiazdy, jak: Mirusia Louwerse, Carmen Monarcha, Carla Maffioletti, Kimmy Skota, Lou Bega i duet Los Del Río. W trakcie filmu Pierre Rieu porozmawia ze swoim tatą o tym, jak przeżyli ostatni rok i jakie mają plany. Będzie to na pewno poruszająca rozmowa. Zostaniecie też zaproszeni za kulisy oraz na specjalne przyjęcie w Maastricht.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe