Bus z opolskiego do Niemiec bez przesiadek? To możliwe!

  • 28.09.2021, 08:25
  • Materiał partnera
Bus z opolskiego do Niemiec bez przesiadek? To możliwe!
Przed podróżą do Niemiec busem odstręcza Cię wizja przesiadek i braku komfortu podróży? Szukasz przez to alternatywnych metod transportu, ale ich koszty przyprawiają Cię o zawrót głowy. Nie martw się! Podpowiadamy, w jaki sposób wybrać przewoźnika, aby dostać się do Niemiec z województwa opolskiego bez niewygodnych przesiadek i cieszyć się wygodną podróżą.

Busy z opolskiego do Niemiec – wybierz kusy door to door

Problem przesiadek podczas podróży busem do Niemiec z województwa opolskiego lub innych południowych województw Polski w zasadzie odchodzi już w zapomnienie, dlatego nie musisz bać się podróży busem i narażać na wysokie koszty lotów lub jazdy własnym samochodem. Wszystko dzięki temu, że wybrani przewoźnicy, jak np. przewóz osób Po Europie, oferują swoim pasażerom podróże door to door, czyli docelowe przewozy spod drzwi własnego domu aż pod wskazany adres.

 

Jak wygląda podróż door to door?

Rezerwując bilet na bus z województwa opolskiego do Niemiec, musisz wskazać początkowy i docelowy adres podróży. Jeśli chcesz wsiąść do busa spod drzwi swojego domu, w formularzu rezerwacji wpisujesz swój domowy adres, a jako końcowy np. adres, pod którym masz zapewnione zakwaterowanie na czas pracy w Niemczech. To naprawdę takie proste! Kierowca zabiera Cię spod drzwi Twojego domu i zawozi we wskazane miejsce. Specjaliści od logistyki planują każdą podróż w taki sposób, aby możliwie jak najwięcej miejsc, które kierowca musi odwiedzić, było „po drodze”, dzięki czemu trasa przebiega bez przesiadek i w optymalnie krótkim czasie.

 

Poznaj korzyści podróży busem door to door

Decydując się na ofertę przewoźnika, który kursuje w systemie door to door, zyskujesz nie tylko podróż bez niewygodnych i stresujących przesiadek. Jakie inne korzyści niesie ze sobą ta forma przewozów?

  • Brak konieczności dojazdu na dworzec czy lotnisko – wbrew pozorom może być to bardzo uciążliwe z kilku powodów. Zwykle masz ze sobą duży bagaż, przez który transport miejski będzie po prostu niewygodny. Taksówki kosztują sporo, natomiast autobusy mogą nie kursować w nocy lub o bardzo wczesnych godzinach porannych, a dalekie podróże nierzadko rozpoczynają się o świcie.
     
  • Brak konieczności organizowania dojazdu na miejscu – analogiczna sytuacja spotka Cię po dotarciu do Niemiec. Tam zorganizowanie sobie transportu może okazać się trudne szczególnie dla osób, które wyjeżdżają tam po raz pierwszy i nie znają języka oraz tamtejszych realiów.
     
  • Wygodna podróż z dużym bagażem – raz zapakowany do luku bagaż będzie w nim spoczywał aż do końca podróży. Przesiadki z bagażami są bardzo kłopotliwe, a tanie lotnicze wymagają za niego dopłat.

 

Postaw na wygodę

Jeśli wciąż zastanawiasz się nad optymalnym transportem, masz już argument, że przewozy z opolskiego do Niemiec busem to najwygodniejsza opcja. Do tego dochodzi jeszcze fakt, że wspomniany przewoźnik oferuje codzienne kursy, umożliwiające dowolne planowanie wyjazdu,  a także oferuje flotę nowoczesnych pojazdów z klimatyzacją, ogrzewaniem, wygodnymi fotelami i siecią Wi-Fi.

Materiał partnera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe