Samorządowcy z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego z wizytą u wicemarszałek Senatu RP

  • 28.09.2021, 12:04 (aktualizacja 28.09.2021, 12:32)
  • ANKO
Samorządowcy z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego z wizytą u wicemarszałek… foto: Senat RP
Wicemarszałek Senatu Gabriela Morawska-Stanecka spotkała się wczoraj (27 września) z samorządowcami naszego powiatu. Rozmawiano m.in. o ochronie środowiska i przyszłości kozielskiego portu.

W spotkaniu uczestniczyli: wójt gminy Polska Cerekiew Piotr Kanzy, przewodniczący Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle Ireneusz Wiśniewski oraz Andrzej Sałacki, reprezentujący Ośrodek Przygotowań Olimpijskich GOSiR w Zakrzowie. W spotkaniu uczestniczył też poseł Andrzej Rozenek.

- Rozmawialiśmy o przyszłości samorządu, trochę o kozielskim porcie, jak również o czystości powietrza i sprawach związanych z ochroną klimatu. Tym bardziej, że pani wicemarszałek zasiada w senackiej Komisji Nadzwyczajnej ds. Klimatu. W imieniu Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle i prezydent Sabiny Nowosielskiej zaprosiłem panią wicemarszałek do naszego miasta. Zaproszenie zostało przyjęte i zakładam, że niebawem pani Gabriela Morawska-Stanecka przyjedzie do Kędzierzyna-Koźla - poinformował „Lokalną” przewodniczący RM Kędzierzyn-Koźle Ireneusz Wiśniewski.

 

 

 

 

ANKO

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe