Urodziny kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu. Liczne atrakcje i konkursy z nagrodami!

  • 30.09.2021, 14:59
  • Ł
Urodziny kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu. Liczne atrakcje i konkursy…
Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza w dniach 2 i 3 października na wspólne świętowanie dziewiątej rocznicy otwarcia kina w naszym mieście. Na wszystkich kinomanów czeka moc atrakcji oraz niespodzianek, ciekawy repertuar i konkurs urodzinowy.

Każdy, kto zakupi bilet w dniach 1-3 października i napisze życzenia z okazji dziewiątych urodzin kina, ma szansę na otrzymanie fantastycznych nagród. W konkursie głównym do wygrania m.in.: weekend dla czterech osób, trening EMS i voucher na dowolną dużą pizzę.

Przez weekend w kinie czekać będą specjalne atrakcje m.in.: koło fortuny i możliwość sprawdzenia filmowej wiedzy, oczywiście nie obejdzie się bez nagród, a wśród nich: laminacja rzęs i henna pudrowa, kobido i body wrapping, organizacja urodzin dla dziecka, karnety na siłownie, vouchery na pizzę i sushi oraz zaproszenia do kina.

Ponadto w niedziele od rana na dzieci będzie czekać Magda z bawialni NUNUNU z magicznym kącikiem dla najmłodszych, a także zawodnicy z akademii piłkarskiej. Do tego balonowe zabawy oraz słodki upominek dla każdego dziecka.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe