Wyjątkowy Dzień Chłopaka w przedszkolu nr 6. ZDJĘCIA

  • 30.09.2021, 17:56
  • Ł
Wyjątkowy Dzień Chłopaka w przedszkolu nr 6. ZDJĘCIA Niecodzienni goście w Publicznym Przedszkolu nr 6
Wyjątkowy przebieg miał Dzień Chłopaka w Publicznym Przedszkolu nr 6 w Kędzierzynie-Koźlu. Placówkę odwiedzili policjanci, którzy przypominali dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Wizyta w „Kasztankowym Przedszkolu” związana była z realizacją projektu „Bezpieczny przedszkolak”. Maluchy dowiedziały się między innymi, jakie zagrożenia mogą je spotkać w drodze z domu do przedszkola, na co zwracać uwagę, a czego trzeba unikać.

Mundurowi omówili podstawowe zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. W tym celu posłużyli się elementami wyposażenia minimiasteczka ruchu drogowego.

Najmłodsi dowiedzieli się także na czym polega praca policjanta i w jakich sprawach można zwracać się do mundurowych z prośbą o pomoc. Wszystkie dzieci otrzymały też książeczki edukacyjne.

- Tego typu spotkania mają niewątpliwie wpływ na podnoszenie poziomu świadomości dzieci na temat podstawowych zasad bezpieczeństwa. Dzieciom spotkanie z funkcjonariuszami bardzo się podobało i serdecznie zaprosili ich do kolejnej wizyty - informuje Dominika Kubaczyńska z PP nr 6.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Edek
Edek 30.09.2021, 19:16
Ciekawe czy pokazali jak dusić nogą mamusie i tatusia do utraty tchu ,dziś to takie modne w pislicj

Pozostałe