Wędkarze nie narzekają na nudę. Najpierw zawody, a teraz wybory

  • 12.10.2021, 12:22 (aktualizacja 12.10.2021, 12:37)
  • ANKO
Wędkarze nie narzekają na nudę. Najpierw zawody, a teraz wybory
Zakończenie sezonu w kole Polskiego Związku Wędkarskiego Miasto nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu nastąpiło minionej niedzieli (10 października). Na akwenie linowym w Januszkowicach zostały rozegrane wędkarskie zawody spławikowe.

- Każdy z zawodników złapał rybkę i był zadowolony, choć z rana przy minusowej temperaturze miny u niektórych wędkarzy były nietęgie. Dziękuję w imieniu zarządu koła za uczestnictwo we wszystkich zaplanowanych zawodach w 2021 roku i już dziś zapraszam na rok przyszły. Do zobaczenia nad wodą - powiedział „Lokalnej” Mieczysław Ferdzyn, prezes koła PZW Miasto nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu.

To jednak nie koniec działalności środowiska wędkarskiego w tym roku.

W dniu 26.10.2021 roku ZK Miasto nr 1 PZW zwołuje zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Zebranie zaplanowano w salce Parafii p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Bolesława Krzywoustego 2.

- Pierwszy termin rozpoczęcia zebrania wyznaczyliśmy o godzinie 16.30, a drugi o godzinie 17.00. Bardzo prosimy o zabranie ze sobą legitymacji PZW z opłatami za 2021 rok na nasze koło - informuje prezes Ferdzyn.

ANKO

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe