Przed nami Dębowa Carp Classic 2021. Będą utrudnienia w korzystaniu z akwenu i ścieżki

  • 19.10.2021, 09:12
  • W
Przed nami Dębowa Carp Classic 2021. Będą utrudnienia w korzystaniu z… W
W środę 20 października rozpoczną się nad Dębową pięciodniowe zawody karpiowe. W związku z tym korzystających z akwenu i biegnącej wokół niego ścieżki obowiązują pewne ograniczenia.

Jak informują na stronie internetowej gminy Reńska Wieś, w czasie trwania zawodów zakazane jest korzystanie ze środków pływających i wędkowania przez niebiorących udziału w zawodach. Wyjątek stanowi część akwenu przy tzw. "Meliorancie".

Obowiązuje zakaz korzystania z zajętych przez zawodników pomostów i zbliżania się, zarówno od strony lądu, jak i wody, do stanowisk zawodniczych (by uniknąć przypadkowego uderzenia elementami osprzętu).

W środę 20 października w godz. 11:00-14:00, a w niedzielę 24 października w godz. 10:00-13:00 w związku z wypakowywaniem i pakowaniem sprzętu przez zawodników na ścieżce wokół akwenu możliwy jest czasowy postój pojazdów zawodników, co może utrudniać chwilowo poruszanie się po ścieżce.

"Zawodników zobowiązujemy do przestrzegania zasad obowiązujących na akwenie oraz pozostawienie porządku na swoim stanowisku. Za chwilowe niedogodności przepraszamy i prosimy o wzajemną wyrozumiałość wszystkich użytkowników akwenu" - czytamy na stronie samorządu.

W

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe