Szukamy kierowcy tego samochodu. Odjechał z miejsca zdarzenia. Publikujemy nagranie

  • 19.10.2021, 11:16
  • ART
Nagranie ze zdarzenia drogowego między Cisową a Kędzierzynem. Sprawca…
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dramatyczna sytuacja z udziałem dziecka rozegrała się 14 października na drodze z Cisowej do Kędzierzyna.

O zdarzeniu pisaliśmy tutaj: Samochód dachował na drodze do Cisowej. Na miejscu wszystkie służby ratunkowe.

Pan Bartosz podróżował w stronę Kędzierzyna fordem S-max ze swoim czteroletnim synem. O godzinie 16.50 znalazł się na łuku drogi. Z naprzeciwka nadjechała dacia. Na nagraniu widać jak jej kierowca niebezpiecznie jedzie w stronę pasa ruchu pana Bartosza. Następnie słychać jak pojazd uderza w bok forda. Wtedy pan Bartosz stracił panowanie nad samochodem. Ratując się przed czołowym zderzeniem z nadjeżdżającym z naprzeciwka golfem wjechał do rowu. Auto dachowało kilkukrotnie. Kierowca Dacii odjechał z miejsca zdarzenia. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Poszukiwania drugiego kierowcy prowadzi policja z Kędzierzyna-Koźla.

- Na ulicy Jana Brzechwy między osiedlem Kuźniczka a Cisowa, na łuku drogi, doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów uczestniczyły w nim dwa samochody: ford i dacia. W wyniku tego zdarzenia kierujący fordem, który podróżował z dzieckiem stracił panowanie nad pojazdem, wpadł do rowu i dachował. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które poruszały się w tym czasie tą drogą lub posiadają informacje na temat tego zdarzenia, o kontakt w kędzierzyńsko-kozielską policją pod numerami 478 63 42 66 lub 478 63 44 37 - poinformowała nas kom. Magdalena Nakoneczna, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

O pomoc w zidentyfikowaniu osoby, która prowadziła Dacie Lodgy apeluje też pan Bartosz. Wszelkie osoby, które mogłyby pomóc proszone są o kontakt pod numerem 532 361 576.

ART

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

L
L 24.10.2021, 21:01
Pan Bartosz powinien przesiąść się na komunikacje miejską kierowca z niego żaden ale prędkość lubi
Piotr
Piotr 20.10.2021, 19:44
Przydało by się też trochę patroli na drodze pomiędzy Kuźnią Raciborską a Nędzą. Na tej drodze, na której prędkość dozwolona wynosi 90 km/h, samochody wyprzedzają się nagminnie. I nie ważne, że ja jadę prawidłowo. O wypadek nie trudno. Pozdrawiam.
Obserwator
Obserwator 19.10.2021, 20:08
Gdyby pan Bartosz nie jechał tak szybko to by lepiej było widać i nie dachował by kilka razy. Wina pana to 51 a drugiego kierowcy 49

Pozostałe