Sklep Blu z Kędzierzyna-Koźla, należący do największej sieci salonów łazienkowych, rozdaje vouchery do luksusowego apartamentu

  • 19.10.2021, 13:05
  • Promocja
Sklep Blu z Kędzierzyna-Koźla, należący do największej sieci salonów łazienkowych,…
Blu z Kędzierzyna-Koźla należy do sieci liczącej już 54 salony łazienkowe w całej Polsce. Został otwarty 12 sierpnia i znajduje się w budynku sklepu budowlanego Ed-Mar przy ulicy Wojska Polskiego w Śródmieściu.

Firma Ed-Mar świętowała w tym roku 50-lecie istnienia. Swoją działalność zaczynała w 1971 roku od małego sklepu przy ulicy Grunwaldzkiej w Kędzierzynie-Koźlu. Punkt na Wojska Polskiego został uruchomiony 24 lata temu.

W trzypoziomowym sklepie Blu zaopatrzymy się w artykuły wodno-kanalizacyjne, wykończeniowe (farby, lakiery, artykuły metalowe), a od niedawna możemy kupić wszystko, by wyremontować lub stworzyć od podstaw wymarzoną łazienkę. Sklep bazuje na towarze bardzo dobrej jakości, który pochodzi głównie od polskich producentów.

- Wyposażamy łazienkę od A-Z. Mamy wszystko, co potrzebne jest do wyremontowania i wyposażenia łazienki. Klient otrzymuje profesjonalny projekt w 3D, który jest w cenie zakupu. Mamy sporo gotowych aranżacji. Wyróżnia nas obsługa. Może to wydawać się oczywiste, jednak dużo robimy dla naszych klientów. Mam na myśli pomoc w szukaniu konkretnych produktów. Wspieramy ich wiedzą i naszym doświadczeniem ponieważ często klienci potrzebują porady - zapewnia Gabriela Zasadowska, właścicielka salonu.

Wkrótce firma wprowadzi dla swoich klientów możliwość zakupów na raty, a już teraz przygotowała świetną promocję.

- Dla klientów, którzy zrobią zakupy za kwotę 10000 zł mamy voucher o wartości 2000 zł na siedmiodniowy pobyt w luksusowym apartamencie Holiday Park&Resort - informuje Gabriela Zasadowska.

Więcej informacji na temat promocji dostępnych jest pod numerem telefonu +48 530 283 664.

Salon Łazienek Blu czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 i w soboty w godzinach 9.00-13.00.

Kędzierzyn-Koźle, ul. Wojska Polskiego 3.

www.blu.com.pl

Promocja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe