Zderzenie osobówki z ciężarówką. Kobieta trafiła do szpitala

  • 21.10.2021, 18:38 (aktualizacja 21.10.2021, 18:55)
  • Rafał Pulkowski
Zderzenie osobówki z ciężarówką. Kobieta trafiła do szpitala
Do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką doszło w czwartek, 21 października około godziny 17.20 na Drodze Krajowej nr 40 pomiędzy rondem w Reńskiej Wsi a skrzyżowaniem ze światłami przy Drodze Krajowej nr 45.

Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, trzy patrole policji oraz zespół ratownictwa medycznego. Na chwilę obecną udało się ustalić, że kobieta kierująca osobowym nissanem na krapkowickich tablicach rejestracyjnych jechała w kierunku Koźla. W przeciwną stronę jechała autocysterna na kędzierzyńsko-kozielskich tablicach rejestracyjnych marki Man. W połowie "łącznika" doszło do zderzenia obu pojazdów. Kierująca nissanem trafiła pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, a następnie została przetransportowana do szpitala. Ciężarówka "złamała się" uderzając w barierę energochłonną. Policjanci pracujący na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. "Łącznik" został wyłączony całkowicie z ruchu na czas prowadzonych działań. Funkcjonariusze wyznaczyli objazd przez Reńską Wieś - ulicę Pawłowicką (Droga Wojewódzka nr 418).

W tym samym czasie na rondzie, gdzie krzyżują się DK 45 z DK 38 oraz DW 418 doszło do innego zdarzenia drogowego. Pojazd wypadł z drogi i uderzył w barierki energochłonne. Z osobowego renault wyciekły płyny eksploatacyjne. Na miejsce zadysponowano straż pożarną oraz policję, która ustali szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Rafał Pulkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe