Kortez wystąpi w Kędzierzynie-Koźlu. Koncert w ramach trasy Kwadro Tour

  • 26.10.2021, 13:15
  • Ł
Kortez wystąpi w Kędzierzynie-Koźlu. Koncert w ramach trasy Kwadro Tour
Trwa jesienna trasa koncertowa Korteza. Znany wokalista i kompozytor wraz z zespołem wystąpi w hali „Śródmieście” przy al. Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu już w środę 27 października o godz. 20.

Artysta wraz ze swoim zespołem w ramach trasy Kwadro Tour odwiedza miasta, do których dawno nie zaglądał, a nawet takie, w których nigdy go jeszcze nie było. W Kędzierzynie-Koźlu gościł w listopadzie 2017 roku, gdy promował płytę "Mój dom" i wystąpił w Domu Kultury "Chemik".

Na scenie zobaczymy zespół, z którym Kortez koncertuje od kilkunastu miesięcy, w składzie:: Kortez - śpiew, gitara, fortepian, gitara basowa, puzon, instrumenty klawiszowe; Krzysiek Domański - gitara basowa, fortepian, gitara, instrumenty klawiszowe, chórki; Robert Szymański - perkusja, chórki; Tomasz Ziętek - trąbka, instrumenty klawiszowe.

W program koncertów, obok kluczowych piosenek z repertuaru Korteza jak: „Zostań”, „Od dawna już wiem”, „Hej Wy”, „Pierwsza”, „Z imbirem”, czy „Nic tu po mnie”, złoży się także kilka nowych kompozycji jak i rzadziej wykonywane utwory, np.: „Co myślisz?”, „Czy to już jest dno?”, „Wiem, że mnie podglądasz”, „Wracaj do domu”, „Dlaczego z Tobą jestem?”, „Mój dom” i inne.

Wszystkie koncerty będą miały charakter zasiadany i rozpoczną się punktualnie. Uczulamy by przybyć na miejsce odpowiednio wcześniej, ponieważ spóźnialscy będą musieli zaczekać na przerwę.

Ostatnie bilety na koncert w Kędzierzynie-Koźlu do kupienia na: biletyna.pl. Warto dodać, że wtorkowy występ w Oświęcimiu, jak i czwartkowy w Nysie, zostały wyprzedane.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aleksandra
Aleksandra 26.10.2021, 18:35
Hej wy
d.krzyzanowska@gmail.com
[email protected] 26.10.2021, 18:13
hej wy
Grzegorz
Grzegorz 26.10.2021, 14:55
Hej wy

Pozostałe