Kino Kobiet w Heliosie. Seans filmu "Słodki koniec dnia"

  • 13.05.2019, 16:18
  • Ł
Kino Kobiet w Heliosie. Seans filmu "Słodki koniec dnia" materiały prasowe
Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie” odbędzie się 15 maja o godz. 18.30. Tym razem panie zobaczą najnowszy dramat Jacka Borcucha pt. „Słodki koniec dnia”.

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” w holu kina na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i nowinkach kosmetycznych, a także uzyskać różne porady. Nie zabraknie ciekawych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Spotkanie zakończy się projekcją filmu o miłości, tęsknocie i utraconych nadziejach, w którym role główne zagrały: Krystyna Janda i Kasia Smutniak. Na włoskiej prowincji, gdzie życie biegnie cicho i spokojnie, wszyscy się znają i szanują. Na niewielkim wzgórzu stoi dom Marii – polskiej poetki, laureatki Nagrody Nobla, autorytetu moralnego. Jej życie toczy się w spokojnym rytmie, jednak zostaje wywrócone do góry nogami, gdy otrzymuje szokującą wiadomość o tragicznym wydarzeniu. Pod wpływem emocji, podczas uroczystości nadania tytułu honorowego obywatela miasta, zamiast kurtuazyjnych podziękowań Maria wygłasza szokująco niepoprawną politycznie mowę. Od tego momentu bohaterka będzie doświadczać dotkliwych konsekwencji swojego wystąpienia.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe