Ponad 14 tysięcy złotych na hospicjum

  • 14.05.2019, 21:26
  • Źródło: urząd miasta
Ponad 14 tysięcy złotych na hospicjum RP
Owacjami na stojąco zakończył się koncert charytatywny “Manewry Miłosne”, podczas którego dzięki życzliwości mieszkańców udało się zebrać kwotę 14.270,00 zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone na doposażenie hospicjum powstającego w naszym mieście.

Władze Kędzierzyna-Koźla i znane osoby, w tym przedstawiciele miejskiego i powiatowego samorządu, spółek miejskich, wdały się w ubiegłą niedzielę w role gwiazd estrady i zaśpiewały najpiękniejsze polskie piosenki o miłości.

Koncert rozpoczęła Izabela Migocz, dyrektor MBP, która wcielając się w kawiarnianą kelnerkę zaśpiewała utwór „Miłość jak wino”. Sekretarz miasta Zbigniew Romanowicz popisał się nie tylko umiejętnościami wokalnymi, ale i gry na pianinie wykonując wielki przebój "Czy mnie jeszcze pamiętasz". Swoimi występami zaskoczyli zastępcy prezydenta - Wojciech Jagiełło, który zagrał na gitarze i wyśpiewał hitową piosenkę Pawła Domagały "Weź nie pytaj", natomiast Artur Maruszczak wyglądający niczym Chuck Norris, wcielił się w Bogusława Meca śpiewając „Jej portret”. Dyrektor MOK, Piotr Gabrysz, nie tylko świetnie zaśpiewał piosenkę "Bo jo cię kochom", ale i wykonał do niej niezwykle oryginalny i dynamiczny taniec, którym rozbawił i rozruszał publiczność.
Duet Bolesław Bezeg i Jarosław Makowski z Muzeum Ziemi Kozielskiej zmierzył się z legendarnym "Nie dokazuj" Marka Grechuty. Rzecznicy urzędu miasta i starostwa powiatowego wspólnie wykonali hit zespołu Piersi "Całuj mnie", rzucając przy tym "dolarami" w publiczność. Na wielki finał wystąpiła  Sabiną Nowosielska. Prezydent miasta razem z Michałem Kacperczykiem porwała publiczność do tańca utworem grupy Boter "Daj mi tę noc".

 

 

 

 

Źródło: urząd miasta

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe