Piłkarze z PSP nr 9 w finale wojewódzkim

  • 15.05.2019, 09:01
  • Ł
Piłkarze z PSP nr 9 w finale wojewódzkim Mistrzowie powiatu z PSP nr 9 teraz wywalczyli awans do finału wojewódzkiego
Młodzi piłkarze z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu awansowali do finału wojewódzkiego rozgrywek szkolnych w ramach Igrzysk Dzieci dla rocznika 2006.

Chłopcy z „Dziewiątki” powtórzyli sukces swoich koleżanek ze szkoły, które kilka dni temu również znalazły się w najlepszej czwórce Opolszczyzny. Pisaliśmy o tym: TUTAJ

Turniej półfinałowy rozegrany został na kędzierzyńskim „Orliku” 14 maja. Gospodarze w pierwszym meczu, jakby nieco stremowani na początek, zremisowali 1:1 z SP nr 1 z Niemodlina. W kolejnym spotkaniu reprezentacja PSP nr 9 zagrała jak z nut i rozbiła PSP nr 20 z Opola, aż 6:1. Trzecie starcie, to również dominacja miejscowych piłkarzy, którzy tym razem pokonali 6:0 drużynę z Kietrza.

Pomimo remisu w pierwszym meczu wyniki innych pojedynków ułożyły się na korzyść naszego zespołu, który ostatecznie zajął pierwsze miejsce w turnieju, wyprzedzając SP nr 1 Niemodlin, ZSP Kietrz i PSP nr 20 Opole.

Tym samym podopieczni Krzysztofa Hańczy zameldowali się w finale wojewódzkim.

Zwycięski zespół grał w składzie: Tomasz Godula, Franciszek Kurpiński, Adam Rydzewski, Patryk Zarzycki, Bartek Zięcik, Dawid Łukasik, Bartłomiej Sekuła, Michał Komor, Oskar Liszok, Tymon Katlik.

 

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe