Dla małej Zlaty i jej bliskich to najszczęśliwszy dzień po wielu miesiącach walki z chorobą. Leczenie przyniosło dobre efekty

  • 05.11.2021, 11:42
  • NGL
Dla małej Zlaty i jej bliskich to najszczęśliwszy dzień po wielu miesiącach…
O cierpiącej na rzadki i złośliwy nowotwór 5-letniej Zlacie z Ukrainy pisaliśmy już na początku tego roku. Wszystko wskazuje na to, że walka z chorobą przynosi kolejne zwycięstwa.

Pierwszym zwycięstwem było uzbieranie niebagatelnej kwoty ponad 1,3 mln zł. O dziewczynce pisaliśmy w materiale Pięcioletnia Zlata ma duże szanse na wyzdrowienie, ale nadzieja na życie kosztuje ponad milion złotych oraz Na leczenie 5-letniej Zlaty zebrano ogromną kwotę ponad 1.300.000 złotych!

- Wczoraj po konsultacji z lekarzem otrzymaliśmy długo oczekiwaną odpowiedź: Zlata ma remisję - poinformowała "Lokalną" Katarzyna Odrynska. Pani Katarzyna skontaktowała się z naszą redakcją w lutym tego roku, aby nagłośnić akcję pomocy dla dziewczynki. Zlata to kuzynka jej męża Dmytra, z którym mieszka w Kędzierzynie-Koźlu. - Teraz z mamą wracają do domu na trzy miesiące, a potem znowu lecą do Barcelony na kontrolę. Ale na razie wszystko jest dobrze - dodała Katarzyna Odrynska.

 

"Witajcie nasi drodzy czarodzieje ❤️🌍 Dzisiejszy dzień stał się najszczęśliwszym dniem od kilku miesięcy naszej walki z neuroblastomą. Zlata przeszła ostatnie badania i wszystko jest w porządku!!!! Choroba jest w REMISJI 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Boże, nie wiem co napisać i co powiedzieć! Uczucia i emocje przepełniają mnie! Wygraliśmy 💪🏻❤️😭 Wielkie podziękowania dla WSZYSTKICH, którzy pomogli i wspierali Zlatę! Wierzyli i modlili się 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 To wszystko było z jakiegoś powodu! Dziękuję również klinice Sant Joan de Déu Barcelona za uratowanie naszej dziewczynki! Niski ukłon dla Ciebie! Dzięki, Dr. Mora! Dzięki ciepłej i słonecznej Hiszpanii ❤️ Uściski dla wszystkich! Dziękuję" - napisali na Facebooku bliscy Zlaty.

Dziewczynka cierpiała na neuroblastomę. To dziecięcy, rzadki i bardzo niebezpieczny nowotwór, który powstaje najczęściej w jamie brzusznej oraz w nadnerczach, ale nie omija również klatki piersiowej, okolic kręgosłupa i kości.

 

NGL

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe