Poranek w kinie Helios. Seans filmu "Pszczółka Maja. Mały wielki skarb"

  • 05.11.2021, 18:54
  • Ł
Poranek w kinie Helios. Seans filmu "Pszczółka Maja. Mały wielki skarb"
Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny poranek filmowy dla dzieci. Seanse filmu "Pszczółka Maja. Mały wielki skarb" odbędą się 6 i 7 listopada o godz. 10.30. Przed filmem na dzieci czekać będą zabawy i zagadki do rozwiązania.

Maja to sprytna, zwinna i rezolutna pszczółka uwielbiana przez dzieci! Razem ze swym przyjacielem Guciem zabiera nas w coraz to nowe przygody. Przekonajcie się, co tym razem spotka ich na wielkiej łące.

Wiosna nie zdążyła się jeszcze na dobre rozpocząć, a Maja i Gucio już wyruszają z ula w poszukiwaniu przygody. Napotkany na łące tajemniczy wędrowiec powierza im opiekę nad magiczną złotą pestką, którą mają dostarczyć do pałacu na Sekretnym Wzgórzu. W tak niebezpieczną misję najlepiej zabrać zaufanych kompanów. Maja i Gucio proszą więc o pomoc nieustraszonych mrówczych wojowników Zenka i Gienka.

Dzielna drużyna rusza w drogę, nie mając pojęcia, że ich tropem podąża cały wachlarz typów spod ciemnej gwiazdy: chciwi łowcy nagród, tajni wysłannicy obcych łąk i zwykłe skrzydlate opryszki. Na dodatek wkrótce okaże się, że pestka tak naprawdę jest jajkiem, z którego wykluje się mała sympatyczna, ale nieco nieogarnięta mrówka.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe