Wypadek i kolizja na obwodnicy w tym samym czasie. Jeden z kierowców jest w ciężkim stanie

  • 10.11.2021, 23:32
  • Rafał Pulkowski
Wypadek i kolizja na obwodnicy w tym samym czasie. Jeden z kierowców jest…
Wszystkie służby ratunkowe zostały zadysponowane na obwodnicę Kędzierzyna-Koźla, gdzie doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Zdarzenie miało miejsce w środę, 10 listopada około godziny 22.30.

Do zderzenia doszło około 100 metrów od ronda Milenijnego. Jak udało się ustalić, kierowca osobowego fiata jadąc od strony Reńskiej Wsi najechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka autobusem. W wyniku zderzenia kierowca osobówki został ciężko ranny. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował go do szpitala. Pasażerom autobusu nic się nie stało.

Jadący za fiatem kierowca opla widząc zdarzenie zaczął hamować. Wtedy w jego tył uderzył kolejny samochód - daewoo. W tym zdarzeniu ucierpiały jedynie pojazdy.

Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej, 2 zespoły ratownictwa medycznego oraz kilka patroli policji. Na czas prowadzonych działań, które mogą potrwać do późnych godzin nocnych, ruch został całkowicie zablokowany.

Rafał Pulkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

figus
figus 12.11.2021, 15:55
Gówniarz chciał dać popis i dał. Może w przyszłości jak odzyska prawko będzie miał to w pamięci
Luka
Luka 11.11.2021, 00:27
Aby dostać się do Koźla, należy kierować się drogą na Bierawę i Cisek lub Cisową i Raszową, ponieważ most na ulicy Wyspiańskiego jest w remoncie.

Na Bierawę??? A może po polsku, do Bierawy, następnie do Cisku. Rany dziennikarzyny. A potem się dziwicie, ze wasze dzieci to glaby.
Pasażerka
Pasażerka 11.11.2021, 00:13
Skandal. Kierowca autobusu jadący z Kędzierzyna do Koźla z polecenia dyspozytora ruchu wysadził pasażerów na rondzie Milenijnym. Pasażerowie pozostawieni o północy bez transportu do Koźla przy tak niskiej temperaturze. Jak tak można!!!
Tom
Tom 11.11.2021, 11:03
Nieograniczone są możliwości w mieście możliwości

Pozostałe