Członkowie Stowarzyszenia Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle na Marszu Niepodległości w Warszawie. ZDJĘCIA

  • 12.11.2021, 11:17
  • Ł
Członkowie Stowarzyszenia Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle na Marszu Niepodległości… Foto: SPK-K
Centralne obchody Narodowego Święta Niepodległości na placu marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz Marsz Niepodległości przyciągnęły 11 listopada do stolicy rodaków z całej Polski. Wśród nich nie zabrakło mieszkańców Kędzierzyna-Koźla.

Do Warszawy wybrała się między innymi grupa członków Stowarzyszenia Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle oraz kibiców Chemika, która uczestniczyła w uroczystościach przy Grobie Nieznanego Żołnierza, a później wzięła udział również w Marszu Niepodległości.

Zobaczcie zdjęcia z uroczystości w stolicy.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Adam 50
Adam 50 15.11.2021, 22:25
BYLIŚCIE W WARSZAWIE DLATEGO NIE BYLISCIE Ligockim Pikniku Patriotycznym zapraszamy za rok!
Marco-ojciec
Marco-ojciec 15.11.2021, 20:07
słuchali spiczu Bąkiewicza? klaskali? Czuli czym ten Bąkłicz zalatuje? Klaskali, ale się nie cieszyli? To tzw. obrońca świątyń - co organizuje bojówki! One ćwiczą się z PISTOLETÓW (kto im użycza?) po strzelnicach do tarczy z sylwetkami LUDZI, a nie Szatana! I dostał 4 mln zł!!! To podręczni i ochotni obrońcy obecnego kleptokracycznego monosystemu! A gdzie się władza partii i państwa zapodziała? Bąki źle im pachniały? Marsz niby PAńSTWOWY! Mieli taki obowiązek!
AndrzejTadeusz
AndrzejTadeusz 15.11.2021, 18:10
Czy byli na tyle nieprzytomni, że nie zauważali Bąkiewicza, jego podjudzającej, nienawistnej przemowy i rasistowskich naziolskich transparentów z przodu? No i... gdzie był prezydent, premier, aktyw partyjno-rządowy i zwłaszcza v-premier d/s. bezpieki?
pała
pała 12.11.2021, 23:11
One day of newada.

Pozostałe