Kędzierzyńsko-kozielski MOK poszukuje pracownika na pełny etat

  • 15.11.2021, 16:23
  • Źródło: MOK
Kędzierzyńsko-kozielski MOK poszukuje pracownika na pełny etat
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu ogłasza nabór na stanowisko kasjer-sprzedawca-portier. Z ogłoszenia wynika, że chodzi o pełny etat (umowa na czas określony/zastępstwo).

Niezbędne wymagania, które kandydat na stanowisko będące przedmiotem naboru winien spełniać to: pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,  brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, wykształcenie minimum średnie, znajomość obsługi komputera - pakietu biurowego (Word, Exel), dyspozycyjność, praca głównie popołudniowa i weekendowa.

Wymagania dodatkowe pożądane od kandydata to: staranność, dokładność, umiejętność pracy w zespole, odporność na stres.

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku będącym przedmiotem naboru:  obsługa kasy w kinach „Twierdza” i „Chemik” oraz punktu gastronomicznego w Domu Kultury „Koźle” i „Chemik” (aktualna książeczka zdrowia na potrzeby sanitarno-epidemiologiczne),  utrzymanie należytej czystości na stanowisku pracy, w pomieszczeniach kina „Chemik” i „Twierdza” (powierzchni ekspozycyjnych, szafek, półek, sprzętów, urządzeń), obsługa panelu administracyjnego strony internetowej.

  Obsługa szatni podczas imprez, sprawdzanie biletów, wydawanie kluczy.

Dokumenty wymagane w ofertach pracy składanych przez kandydatów:

- CV

 - list motywacyjny,

 - klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji oraz klauzula  informacyjna dla kandydatów do pracy.

Przebieg postępowania w sprawie naboru: ofertę pracy zawierającą wymagane dokumenty należy składać w kopercie z dopiskiem „Oferta pracy - nabór  na stanowisko kasjer-sprzedawca-portier” osobiście w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie-Koźlu przy al. Jana Pawła II 27 w pokoju nr 14 (l piętro) w godz. od 8.00 do 15.00 roku, pocztą lub elektronicznie na adres email: [email protected], w terminie do 28 listopada 2021 r.

Oferty pracy, które wpłyną do MOK po wyżej określonym terminie, nie będą rozpatrywane.

Po upływie terminu do złożenia ofert pracy, z wybranymi kandydatami, zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne. MOK zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Źródło: MOK

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

K-k
K-k 15.11.2021, 22:54
Jaka stawka ?
Tom
Tom 16.11.2021, 07:18
stawka większa niż życie....

Pozostałe