Nocka w szkole. Ciekawa tradycja w kozielskiej PSP nr 20

  • 21.11.2021, 16:16
  • A
Nocka w szkole. Ciekawa tradycja w kozielskiej PSP nr 20
Uczniowie klasy 2a z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 20 w Kędzierzynie-Koźlu wraz z wychowawczynią Mariolą Nowaczek nocowali w placówce, ucząc się, bawiąc i zwiedzając szkolne zakamarki z latarkami w rękach.

Ponad dwudziestoletnia tradycja kozielskiej placówki to ciekawy pomysł na to, aby uczniowie mogli w inny, interesujący sposób, spędzić czas w murach swojej szkoły. To również świetna okazja do tego, aby przygotować się do pobytu na zielonej szkole, która będzie pierwszym, kilkudniowym, wspólnym wyjazdem dzieci.

19 listopada w Dwudziestce atrakcji nie zabrakło. Uczniowie przygotowali dla siebie podwieczorek. Przyjęli gościa specjalnego, którym był iluzjonista Tomasz Gidziński, dwukrotny uczestnik programu „Mam Talent!”. Iluzjonista przedstawił ciekawy spektakl, a w nim sztuczki ze sznurem, z kartami, ze znikającymi królikami oraz najlepszą zdaniem młodej publiczności z „gąbczakami”. Dzieci czynnie mogły w nim uczestniczyć.

Nie zabrakło pizzy, ciekawego filmu, zwiedzania szkoły z latarkami i długich rozmów. Uczniowie zapewnili, że za rok tradycja ta będzie utrzymana.

 

A

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe