Pożyczka pozabankowa online na święta - jak wybrać?

  • 21.11.2021, 22:03
  • materiał partnera
Pożyczka pozabankowa online na święta - jak wybrać?
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, zatem już czas pomyśleć o prezentach dla najbliższych. Choć sprawiają one wiele radości zarówno nam, jak i obdarowanym, to ich zakup związany jest z dużym wydatkiem. W przypadku braku wolnych środków finansowych, można posiłkować się pożyczką pozabankową online. Jak wybrać odpowiednią ofertę?

Kwota pożyczki i okres kredytowania

Na początku należy zastanowić się, ile właściwie pieniędzy będziemy potrzebowali, aby sfinansować wszystkie, świąteczne wydatki? Warto tutaj wziąć pod uwagę przede wszystkim kwoty, jakie będzie trzeba wydatkować na prezenty dla najbliższych oraz na organizację przyjęcia świątecznego. Dobrze jest posiadać także trochę wolnych środków na niezapowiedziane wydatki, które podczas przygotowań do świąt nie są rzadkością. Wybierając konkretną ofertę pożyczki pozabankowej, należy wziąć pod uwagę okres kredytowania, a więc czas, w jakim będziemy spłacać zobowiązanie. Obecnie możemy zdecydować się zarówno na krótszy okres kredytowania, jak i nieco dłuższy, który wynosi nawet kilka miesięcy.

Pożyczka pozabankowa online na święta — dla kogo?

Pożyczkę pozabankową online, która pomoże w sfinansowaniu świątecznych wydatków, może wziąć osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Dodatkowo należy posiadać konto w polskim banku oraz numer telefonu zarejestrowany u polskiego operatora. Pożyczkobiorca musi wykazać się dobrą historią kredytową, a więc nie może figurować w bazach dłużników. Co istotne, nie ma tutaj większego znaczenia, kiedy będziemy wnioskować o pożyczkę oraz w jakim celu chcemy ją zaciągnąć. Jeśli firma pożyczkowa przyzna klientowi kwotę, o którą wnioskuje, to może on wydatkować ją na cokolwiek tylko zechce. Pożyczka pozabankowa na święta może zostać udzielona nawet na kilka dni przed Bożym Narodzeniem, lecz równie dobrze można wnioskować o nią już w listopadzie. Ostatecznie świąteczne wydatki, także te niezapowiedziane, mogą nam się przytrafić w każdym czasie. 

Jak wziąć pożyczkę na święta?

Pozostaje pytanie, jak wnioskować o pożyczkę na święta? Sama procedura jest niezwykle prosta, bowiem wystarczy tylko wypełnić wniosek, który dostępny jest na stronie internetowej wybranej firmy pożyczkowej. Następnie klient zostanie poproszony o wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł lub 1 gr. Co ważne, przelew musi zostać wykonany z rachunku pożyczkobiorcy. Weryfikacja zapobiega bowiem wyłudzaniu pożyczek na czyjś dokument tożsamości. Po pozytywnym przejściu procedury weryfikacyjnej, firma pożyczkowa sprawdza, czy wnioskodawca nie figuruje w bazach dłużników. Jeśli nie, wydaje decyzję o przyznaniu pożyczki. Pieniądze zwykle znajdują się na koncie już w ciągu kilku chwil od momentu wypełnienia wniosku, niemniej jednak procedura może ulec wydłużeniu, jeśli o pożyczkę wnioskujemy w weekend - dzieje się tak ze względu na pory księgowania przelewów w bankach. Niemniej jednak warto mieć na uwadze, że wnioskując o pożyczkę pozabankową, środki otrzymamy o wiele szybciej, niż starając się o kredyt. 

materiał partnera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe