Świetne zdjęcia, szczytny cel. Martyna Pietryszyn w kalendarzu wśród sportowców sylwetkowych

  • 24.11.2021, 12:48
  • Rafał Pulkowski
Świetne zdjęcia, szczytny cel. Martyna Pietryszyn w kalendarzu wśród sportowców…
Zawodniczka sportów sylwetkowych kategorii Fit Model Martyna Pietryszyn z Kędzierzyna-Koźla wzięła udział w pierwszej na świecie wspólnej sesji zdjęciowej sportowców sylwetkowych.

Wszystko w ramach charytatywnego projektu pt. "Siła w Równowaga", który ma celu zbiórkę pieniędzy dla warszawskiego Schroniska "Pegasus" opiekującego się chorymi zwierzętami, uratowanymi z rzeźni bądź skrzywdzonymi przez człowieka. W tym celu w sierpniu w przepięknych okolicznościach przyrody odbyła się sesja zdjęciowa, na której uwieczniono piękno koni oraz piękno ludzkiego ciała w pełnej harmonii z naturą.

- Odezwał się do mnie znajomy ze świata fitness Darek Skraba, który także jest zawodnikiem. To on rozpoczął projekt "Siła i Równowaga" dla Pegasusa.W sesji zdjęciowej wzięło udział sześć zawodniczek i sześciu zawodników sylwetkowych - opowiada Martyna Pietryszyn.

Wyjątkowa kolekcja zdjęć, które powstały podczas sesji została wykorzystana do stworzenia dwóch wersji kalendarzy na 2022 rok (wersja kobieca i wersja męska).

19 listopada w Warszawie odbył się wernisaż wystawy fotograficznej ze wspomnianej sesji oraz ruszyła sprzedaż kalendarzy - cały dochód ze sprzedaży zarówno kalendarzy, jak i zdjęć zostanie przekazany na fundację "Pegasus".

Kalendarz można zamówić TUTAJ.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe