Wykryto ognisko koronawirusa w starostwie powiatowym. Wydział komunikacji został zamknięty

  • 24.11.2021, 22:48
  • Źródło: Starostwo Powiatowe
Wykryto ognisko koronawirusa w starostwie powiatowym. Wydział komunikacji…
Wydział komunikacji Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu został zamknięty do 30 listopada. Wszystkie wizyty umówione na najbliższe dni będą anulowane.

- Ma to związek z brakiem obsługi wydziału ze względu na wykrycie ogniska koronawirusa. Będziemy informować o rozwoju sytuacji. Pracujemy nad tym, by jak najszybciej wrócić do systematycznej obsługi mieszkańców. Przypominamy raz jeszcze o zasadach bezpieczeństwa: maseczka, dystans, dezynfekcja! – informuje starostwo.

Pozostałe wydziały urzędu pracują normalnie, obsługując mieszkańców w sposób zapewniający bezpieczeństwo. W przypadku konieczności dostarczenia dokumentów do urzędu (poza wydziałem komunikacji), są one odbierane i wydawane po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z pracownikiem prowadzącym daną sprawę.

Jak więc załatwić sprawę w urzędzie? Najpierw dzwonimy do odpowiedniego wydziału. Numery znajdziemy na stronie głównej starostwa www.powiat.kedzierzyn-kozle.pl w zakładce URZĄD u góry witryny.
Nie wszystkie tematy wymagają osobistego stawiennictwa, dlatego pracownicy starostwa wyznaczą najdogodniejszy tok postępowania, omówią wszelkie szczegóły, uzgodnią termin obsługi lub poinstruują, jak rozwiązać sprawę on-line bez wychodzenia z domu.

Źródło: Starostwo Powiatowe

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

and
and 25.11.2021, 10:27
Dziwna rzecz jak ten Coronaświrus omija Biedronkę Lidla Kaufland. Odrzańskie Ogrody, kibiców na stadionach a tu pech zagnieździł się w starostwie

Pozostałe