Poranek filmowy w Heliosie. Seans bajek z serii "Strażak Sam"

  • 25.11.2021, 17:56
  • Ł
Poranek filmowy w Heliosie. Seans bajek z serii "Strażak Sam"
Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny poranek filmowy dla dzieci. Seans bajek z serii "Strażak Sam" odbędzie się w niedzielę 28 listopada o godz. 10.30. Przed filmem na dzieci czekać będą zabawy i zagadki do rozwiązania.

"Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Uczestnicy filmowych poranków! Każdy z was może wziąć udział w zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik poranków otrzymuje specjalną kartę, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na was wyjątkowa odznaka – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe