Kobieta ukradła słodycze i artykuły spożywcze. Przy kasie doszło do awantury. Widział to policjant

  • 25.11.2021, 21:16
  • Źródło: policja
Kobieta ukradła słodycze i artykuły spożywcze. Przy kasie doszło do awantury.…
Policjantem jest się nie tylko na służbie. Po raz kolejny dowiódł tego funkcjonariusz z Kędzierzyna-Koźla. Dyżurny na wolnym zatrzymał kobietę, która awanturowała się w sklepie i dopuściła się kradzieży. Towar odzyskano, a kobieta za swoje zachowanie poniosła odpowiedzialność.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek, w jednym z marketów na terenie miasta. Przed godziną 16:00 dyżurny z kędzierzyńsko-kozielskiej komendy, będąc już po służbie, zauważył w sklepie parę, która awanturowała się z kasjerkami i najwyraźniej chciała uciec. Policjant od razu zareagował i pomógł personelowi sklepu.

Funkcjonariusz dowiedział się, że młoda kobieta miała ukraść towar. Dlatego gdy próbowała opuścić sklep uniemożliwił jej to. O całym zdarzeniu powiadomił również dyżurnego, który wysłał mu do pomocy patrol. Podczas interwencji potwierdziły się przypuszczenia kasjerek. Kobieta miała schowane pod ubraniem i w torebce słodycze oraz inne artykuły spożywcze. Skradziony towar został odzyskany, a 27-latka za popełnione wykroczenia została ukarana mandatami.

Źródło: policja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ZeroTolerancji
ZeroTolerancji 26.11.2021, 07:17
Mandat🤣🤣🤣🤣

Pozostałe