Ho, ho, ho! Mikołaj już się szykuje do drogi

  • 26.11.2021, 12:28
  • W
Ho, ho, ho! Mikołaj już się szykuje do drogi W
Szósty grudnia za pasem. Na ten dzień w szczególności czekają dzieci. Święty Mikołaj zapowiedział już wizytę w gminie Bierawa.

Ulubieniec dzieci - umówiony z Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Bierawie - najpierw zawita do Dziergowic. Spodziewany jest tam już 5 grudnia o godz. 15:00. Na placu przy ul. Brzozowej poza spotkaniem Mikołaja z dziećmi przewidziano kiermasz mikołajkowy, podczas którego będą sprzedawane bombki, stroiki oraz kartki świąteczne. W godzinach 16:00-17:00 zaplanowano przejazd mikołajów drogami sołectwa.

Tego samego dnia mobilne Mikołajki również w Starej Kuźni. Początek o godz. 15:30. Ulubieniec najmłodszych wraz ze swoimi pomocnikami będzie się przemieszczać ulicami miejscowości. "Pozdrówcie gościa ze swojego podwórka, a na pewno zostawi słodki upominek" - zachęcają osoby z GCKiR w Bierawie, Domu Kultury w Starej Kuźni oraz z tamtejszej rady sołeckiej.

W Bierawie spotkanie z Mikołajem zaplanowano na 6 grudnia o godz. 17:45. Będzie to już po roratach - na placu przy miejscowym kościele.

W

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe