Strażacy znaleźli ciało 19-latka w wannie. Chłopak od kilku dni był na izolacji

  • 29.11.2021, 20:17
  • Rafał Pulkowski
Strażacy znaleźli ciało 19-latka w wannie. Chłopak od kilku dni był na…
Zastęp straży pożarnej oraz patrol policji interweniowali w jednym z bloków przy ulicy Matejki w Kędzierzynie-Koźlu. Z 19-latkiem, który od kilku dni był na kwarantannie nie było kontaktu.

Zgłoszenie do służb ratunkowych wpłynęło w poniedziałek, 29 listopada około godziny 19.30. Strażacy przy użyciu drabiny zobaczyli przez okno, że młody mężczyzna leży w wannie z wodą.

U 19-latka potwierdzony był Covid-19. Strażacy w kombinezonach ochronnych weszli do mieszkania. Niestety na pomoc było już za późno. Strażacy sprawdzili mieszkanie pod kątem tlenku węgla, ale ich mierniki nic nie wykryły.

Na chwilę obecną nie wiadomo co było przyczyną śmierci młodego mężczyzny.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Basia 84
Basia 84 30.11.2021, 12:37
Zamykajcie młodych, bez spotkań zabaw. Nie będzie od kogo brać podatków.to zamykanie to zabójstwo dla młodych - fizyczne i psychiczne.a umarł na srovid. Jedyna choroba godna uwagi. Reszta to pikuś. Pod srovid mozna podpiąć dosłownie wszystko. I zasłonić tym wszystko. Dosłownie wszystko
Reneka
Reneka 30.11.2021, 19:25
Taaaa, i cały świat podpina. Pomyśl człowieku zanim coś napiszesz. Wg zapytania: czy wiesz jak wygląda gó...no pancernika?, gó..no krokodyla?, gó..no wieloryba? Nie wiesz???? Na gó..wach się nie znasz a wypowiadasz się na temat światowej pandemii!!!!!!
Robinson.
Robinson. 30.11.2021, 09:07
Na bank na Srovid umarł! Bo nie ma juz innych chorób

Pozostałe