Bieg Mikołajkowy w Koźlu. Będzie zbiórka dla Szymonka

  • 30.11.2021, 17:37
  • Ł
Bieg Mikołajkowy w Koźlu. Będzie zbiórka dla Szymonka
Klub Sportowy Koziołek zaprasza na IX Bieg Mikołajkowy na dystansie 10 km. Zawody odbędą się w Koźlu 5 grudnia. Impreza zaliczana jest do Grand Prix 2021 Kędzierzyna-Koźla i kończy biegową rywalizację w tym roku. Uczestnicy będą mieli do pokonania 10 km uliczkami Starego Miasta i alejkami parkowymi.

Start i meta przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 12 na ul. Piramowicza. Biuro zawodów w budynku PSP nr 12 czynne będzie w dniu zawodów w godz. 10.00-12.15. Start do biegu głównego o godz. 13. Wcześniej przeprowadzona zostanie rywalizacja dzieci i młodzieży na różnych dystansach oraz bieg rodzinny.

Każdy uczestnik otrzyma piękny medal mikołajkowy i czerwoną czapeczkę. Organizatorzy zapraszają też do udziału w konkursie na najciekawsze przebranie mikołajkowe i w klasyfikacji na najliczniejszą drużynę biegu. Po ceremonii wręczenia pucharów odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród wśród wszystkich zawodników, m.in.: rowery, artykuły sportowe i turystyczne.

Opłata startowa wynosi 50 zł, a w dniu imprezy wzrośnie do 100 zł. Więcej o wydarzeniu i regulamin TUTAJ.

- Bieg Mikołajkowy jest też sposobnością na połączenie przyjemności biegania z możliwością pomocy chorym i potrzebującym dzieciom. Chcemy ten magiczny, przedświąteczny czas wykorzystać właśnie na ten cel. Przeprowadzimy zbiórkę publiczną do puszek dla sześcioletniego Szymonka Świdra, walczącego z nowotworem wątroby - informuje Elżbieta Rams, wiceprezes KS-u Koziołek. - Szymonek jest naszym podopiecznym od wielu lat. Zebrane środki przekażemy na konto Fundacji Nasze Dzieci, w której chłopiec ma swoje subkonto na leczenie i rehabilitację. Mikołaje i mikołajki, liczymy na wasze wielkie i otwarte serca! Zapraszamy na wielkie biegowe święto do Kędzierzyna-Koźla. Gwarantujemy świąteczną atmosferę i wiele atrakcji!

Ł

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe