"High Stakes Jazz", czyli wystawa malarstwa Rafała Respondka

  • 19.05.2019, 21:52
  • Rafał Pulkowski
"High Stakes Jazz", czyli wystawa malarstwa Rafała Respondka
Z zawodu marynarz, na co dzień architekt wnętrz, uwielbia gotować i śpiewać, a do tego świetnie maluje. Ten uzdolniony i skromny 30-latek z Kędzierzyna-Koźla, to Rafał Respondek, który 17 maja zaprezentował publicznie swoje dzieła.

Wernisaż wystawy malarstwa pt. "High Stakes Jazz" odbył się w Galerii Sztuk Wszelakich przy Domu Kultury "Chemik". Tematem przewodnim była muzyka oraz poker - dlatego na podłodze rozrzucone były karty do gry.

Rafał Respondek mówi o sobie: "Jestem taki sam, jak wszyscy, a jednocześnie diametralnie inny. Koneser smaków i nowych przeżyć. Wolę dawać, niż brać. Być, niż mieć. Malowanie mnie relaksuje. Inspiracją jest życie, ludzie, emocje, wszystko co mnie otacza, z czym mam do czynienia, co mnie pochłania, zadziwia, bawi".

Jak to bywa na wernisażach, o akcent muzyczny zadbał duet Damian "Struna" Surow oraz Aleksandra Kuśmider. Zainteresowanie obrazami było spore. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć je na żywo, wystawa potrwa do 2 czerwca.

- Maluję od dzieciństwa, ale nigdy nie brałem tego na poważnie. Robiłem to z pasji. Dopiero moja koleżanka Elwira, która miała niedawno tutaj swoją wystawę, namówiła mnie, żebym pokazał światu swoje obrazy - powiedział Rafał Respondek.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (34)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe