Reklama
środa, 22 kwietnia 2026 01:30
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koncert "Bajeczne przeboje". Dni Kędzierzyna-Koźla 2019

Tegoroczne Dni Kędzierzyna-Koźla zbiegły się z Dniem Dziecka, dlatego sobotnia zabawa rozpoczęła się od widowiska muzyczno-tanecznym pt. „Bajeczne przeboje” w wykonaniu Studia Piosenki MOK i Zespołu Tańca Nowoczesnego „Spin”.
Koncert "Bajeczne przeboje". Dni Kędzierzyna-Koźla 2019

Sobotni wieczór na zamkniętym odcinku al. Jana Pawła II upływał będzie w różnych klimatach muzycznych. Będzie i tanecznie i rockowo, a co najważniejsze - przebojowo. Pierwsza na scenie pojawi się Cleo. Wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka – jednym słowem: kobieta wielu talentów. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem. Odkryta przez Donatana, wydała w 2013 roku singiel „My Słowianie”, który stał się wielkim hitem. Rok później reprezentowała Polskę na Eurowizji. Jej kariera potoczyła się błyskawicznie, a kolejne albumy i single okryły się platyną.

Później wystąpią zwycięzcy tegorocznej edycji Koz All Music Festival, czyli zespół Wasabi z Tarnowa.

Kolejną gwiazdą dni miasta będzie Agnieszka Chylińska. Obdarzona fantastycznym głosem wokalistka zaczynała jako nastolatka w zespole ONA. Później zdecydowała się na karierę solową, czego efektem były przebojowe single („Nie mogę cię zapomnieć”, „Wybaczam ci”, „Królowa łez”) oraz trzy albumy studyjne: „Modern Rocking”, „Forever Child” i ostatni „Pink Punk”.

Tegoroczne dni miasta zakończą się w rockowych klimatach, które zaproponuje nam formacja Honker z Kędzierzyna-Koźla.

 

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JacekTreść komentarza: Gdyby nie niemiecki imperializm to dalej mieliby te wszystkie pałace. Przegrali w jedną wojnę wszystkie swoje zdobycze z 250 lat podbojów.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:04Źródło komentarza: „Niebiański” kolor zachował się na starym murze w okolicach dawnego pałacu Flemminga. VIDEOAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Ciekawostka. Jak opowiesz po śląsku nawet najśmieszniejszy kawał na świecie to straci wszystko. Świerszcze grają. Sprawdźcie sami.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:00Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: AgaTreść komentarza: Czemu Pan Babcia a nie Pan Dziadek skoro to facet? Wszystko fajnie ale po co zaś robi chlop za baba? Już wszędzie, na z kożdym kroku tak musi być? Downij na Śląsku tak nie było. Chlop był chlopym a baba babom a babcia babciom i niech tak łostanie. Niech se "Pan Babcia" poszuko jako fajno frelka i niech łona gro Babcia łon Dziadka. Czyż ni mom racji?Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:59Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: PopTreść komentarza: Zgadzam się. Wiele zła się tam dzieje od lat!Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:47Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Ta jasne. Wina szkoły jest ewidentna. Skoro instytucje zawodzą to media nagłaśniają patologię.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:44Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Napisał dyrekcja lub jej pochlebcy! 😅Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:41Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła ucznia
zachmurzenie małe

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna