Reklama
wtorek, 21 kwietnia 2026 23:25
Reklama
Reklama nad jeziorkiem kobylice
Reklama
Reklama

Ukradł drogie sportowe buty z otwartego auta. Tłumaczył, że chciał tylko domknąć drzwi

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla ustalili sprawcę kradzieży obuwia z otwartego samochodu. Zatrzymany 51-latek przyznał się do przestępstwa. Okradziony mieszkaniec naszego powiatu odzyskał już równowartość skradzionych butów.
  • Źródło: policja
Ukradł drogie sportowe buty z otwartego auta. Tłumaczył, że chciał tylko domknąć drzwi

O kradzieży obuwia wartego 800 złotych zawiadomił policjantów ich właściciel. Funkcjonariusze ustalili, że pokrzywdzony pozostawił je w widocznym miejscu w otwartym samochodzie, zaparkowanym na parkingu jednej z miejscowości gminy Bierawa. Następnego dnia odkrył, że zakupione dzień wcześniej sportowe buty zostały skradzione.

Policjanci ustalili, że za kradzieżą stoi 51-letni mieszkaniec naszego powiatu. Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Tłumaczył, że przechodząc obok zaparkowanego auta zauważył niedomknięte drzwi, a gdy chciał je domknąć zobaczył pudełko z markowym obuwiem, które zabrał.

Pokrzywdzony odzyskał pieniądze w kwocie stanowiącej równowartość skradzionego obuwia, a sprawca dobrowolnie poddał się karze.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MałgosiaTreść komentarza: Moja babka pięknie godała po staropolsku ale i po niemiecku ,po śląsku,myśla ,że tu na Śląsku nic niy dziwne i tak do dziś ,ważne by pielegnowaćData dodania komentarza: 21.04.2026, 21:57Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Mo to ty durniu dla zlośliwości się podszywasz ?Data dodania komentarza: 21.04.2026, 21:53Źródło komentarza: Przyjechali zobaczyć, jak robi to Kędzierzyn-Koźle. Miasto wzorem rewitalizacji. ZDJĘCIAAutor komentarza: MałgosiaTreść komentarza: Psinco prowda co piszesz ,powstańcze rodziny kochajom Śląsk i tu som ,Wiela z nich znom osobiscieData dodania komentarza: 21.04.2026, 21:51Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Oto pisowskie mendy lub menda; Ewa z Koźla, cwaniaczku, Monika Ania, Ewa, żenada, Magda Radomska... itd. Boli was prawda... Dlatego czekam co tym razem napiszecie lub napiszesz anty Polska mendo pod mym komentarzem ? Ukazując tym samym swe opętanie i obłąkanie pisowskie ? Wy nie jesteście Polakami ....Data dodania komentarza: 21.04.2026, 21:48Źródło komentarza: Przemysław Czarnek w Kędzierzynie-Koźlu. Mówił o migracji, bezpieczeństwie i służbie zdrowia. ZDJĘCIAAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Nie podszywaj się matoleData dodania komentarza: 21.04.2026, 21:39Źródło komentarza: Przemysław Czarnek w Kędzierzynie-Koźlu. Mówił o migracji, bezpieczeństwie i służbie zdrowia. ZDJĘCIAAutor komentarza: xTreść komentarza: ty nienormalny jesteś?Data dodania komentarza: 21.04.2026, 18:23Źródło komentarza: Potężny pożar budynków w Grzędzinie. Ogień rozprzestrzenił się błyskawicznie, ewakuowano mieszkańców
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 6°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna