piątek, 5 grudnia 2025 10:55
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na lekcji pojawiło się sporo zwierząt. Wśród nich pyton, ptasznik i kameleon

W poniedziałek 6 czerwca uczniowie klas drugich i trzecich Publicznej Szkoły Podstawowej nr 20 w Kędzierzynie-Koźlu uczestniczyli w bardzo ciekawej, żywej lekcji przyrody.
  • Źródło: PSP nr 20
Na lekcji pojawiło się sporo zwierząt. Wśród nich pyton, ptasznik i kameleon

A to za sprawą pani Marzeny, która zaprosiła do naszej szkoły pana Wojtka Plewkę - miłośnika i hodowcę zwierząt. Pan Wojtek ma pokaźną kolekcję zwierząt, a wśród nich: bezkręgowce, gady, płazy i ssaki. Do nas przywiózł: ptasznika, afrykańską żabę byka, kameleona jemeńskiego, jeża afrykańskiego oraz węża-pytona dywanowego. Bardzo ciekawie opowiadał pan Wojtek o zwierzątkach, a następnie mogliśmy zadawać pytania dotyczące prezentowanych zwierząt, a chętni mogli je pogłaskać , położyć na rękach czy powiesić na szyi. Ci, którzy uważnie słuchali pana Wojtka, są na pewno bogatsi o nową wiedzę, a odważni - o piękne zdjęcia – poinformowała na swojej stronie szkoła.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: dewTreść komentarza: i kebsówData dodania komentarza: 5.12.2025, 09:04Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: Były pacjentTreść komentarza: Klinika kosmicznych cen!!!!!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 09:04Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: Pan Maruda, niszczyciel dobrej zabawyTreść komentarza: Czekamy na opinię eksperta, Koźlanina. Co Pan sądzi o tej inwestycji?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:57Źródło komentarza: Zmiany na placu zabaw przy ul. Filtrowej. Maluchy mogą już testować nowe urządzeniaAutor komentarza: J GTreść komentarza: Być dentysta to złoty interes chyba ceny usług dentystycznych są przeszacowane i to gruboData dodania komentarza: 5.12.2025, 08:41Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: LutekTreść komentarza: Wszystko się zmienia, a jednak nic się nie zmienia. Jak po 17:00 na ulicach było pusto, tak jest nadal. Co z tym miastem jest nie tak?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:23Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: ArekTreść komentarza: Zacznijmy od tego że to ma na celu pokazać osoba które interesują się mundurem co to jest i przy okazji dobrze się bawić. Przynajmniej ja tak rozumiem, a że tobie coś się odkleiło i komentujesz to jakimś fermentem to gratulację. Farmazon roku!!!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 06:14Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwości
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 6°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna