Reklama
czwartek, 29 stycznia 2026 22:02
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Myśliwiec nad Kędzierzynem-Koźlem zaniepokoił mieszkańców

Samolot myśliwski przeleciał 13 września nad powiatem kędzierzyńsko-kozielskim w ramach ćwiczeń wojskowych "COMBINED EFFORT-22/EAGLE TALON-22" z cyklu AIRAC 255.
Myśliwiec nad Kędzierzynem-Koźlem zaniepokoił mieszkańców
Zdjęcie poglądowe

Samolot napędził sporo strachu niektórym mieszkańcom, bowiem huk przelatującego myśliwca był głośny. Polska Agencja Żeglugi Powietrznej poinformowała o strefach czasowo wydzielonych (EPTS446 EPTS448, EPTS449, EPTS450) w związku z ćwiczeniem wojskowym. W czasie aktywności stref – przestrzeń niesklasyfikowana. Loty w strefach czasowo wydzielonych mogą wykonywać tylko statki powietrzne biorące udział w ćwiczeniu. Myśliwiec może być słyszany i widziany jeszcze 13 września pomiędzy godziną 17 a 19.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

White_Mann 14.09.2022 16:51
to zdjęcie to FAKE !! - samolot ma wysunięte podwozie !! czyżby miał lądować ?

Gregor 15.09.2022 09:15
Niby jesteś biały a pytasz się tak jak byś pierwszy raz wszedł do netu. Nie widzisz pod zdjęciem tekstu małym druczkiem ?

K 13.09.2022 20:11
Taaaa. Nad miastem latała suka SU-22, a tu F-16 🙈

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RajmundTreść komentarza: W środku na zdjęciu z mandoliną Renata Poguntke panieńskie Janocha moja ciociaData dodania komentarza: 29.01.2026, 13:26Źródło komentarza: Krystyna Konarska - skromna dziewczyna z Większyc trafiła na paryskie estrady. ZDJĘCIAAutor komentarza: mądry i oczytanyTreść komentarza: Ale świetny artykuł, jestem przekonany, że wiele osób, tych z młodszego pokolenia, nie miało pojęcia o pani Krystynie, jej pogmatwanych losach oraz nieoczywistym pochodzeniu. Dziadek Rosjanin mieszkający w cesarstwie ( to jeszcze przed tymi wszelkimi nacjonalizmami które przeryły Europę ), ojciec w Kriegsmarine . Wkład dziadka w lokalne krowy ( mojej babci ruskie jedyną krowę zabrali ). Świetnie się czyta, materiał mocno postarany, szacun.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 09:36Źródło komentarza: Krystyna Konarska - skromna dziewczyna z Większyc trafiła na paryskie estrady. ZDJĘCIAAutor komentarza: Prawo mafiTreść komentarza: Amber Gold i inne banki juz ludzi za pozwoleniem władzy okradały teraz Eleny nam podsuwają i kolejną pandemia NIPAH jak dlugo beda zwykłych ludzi niszczyć a sami sie bogacićData dodania komentarza: 29.01.2026, 07:30Źródło komentarza: Kobieta chce przekazać 2,5 mln euro. Tajemnicza wiadomość od Eleny Pavlos z Grecji krąży w sieciAutor komentarza: BalbinaTreść komentarza: Urszula wspiera Urszulę, aby było wrażenie, że jest was więcej. Ale to tylko Urszula. Urszula z kuchni?Data dodania komentarza: 28.01.2026, 21:14Źródło komentarza: Radni Kukolka-Bogocz i Piasecki o pustych lokalach przy Reymonta. ZDJĘCIAAutor komentarza: AlinaTreść komentarza: Chleb jogurtowy to mistrzostwo świata. :)Data dodania komentarza: 28.01.2026, 21:10Źródło komentarza: Nowy hit na osiedlu. Chlebomat czynny całą dobę. ZDJĘCIAAutor komentarza: AlinaTreść komentarza: Chleb jogurtowy to mistrzostwo świata.Data dodania komentarza: 28.01.2026, 21:08Źródło komentarza: Chlebomat w Kędzierzynie-Koźlu. Świeże pieczywo i ciasta o każdej porze
zachmurzenie duże

Temperatura: 0°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1004 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama