niedziela, 6 września 2026 14:03
Reklama
Reklama
Reklama

Oddała złoty medal LM na licytację, by pomóc zwierzakom

Bazarek dla Stowarzyszenia Ukochaj Zwierzaka prowadzi licytację złotego medalu siatkarskiej Ligi Mistrzów, jaki Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wywalczyła w Weronie 1 maja 2021 roku, pokonując w wielkim finale włoskie Itas Trentino. Krążek z najcenniejszego kruszcu podarowała pani Anna Amanatus, a siatkarze ZAKSY: Łukasz Kaczmarek i Aleksander Śliwka włączyli się w promocję licytacji, firmując ją swoimi nazwiskami.
  • Źródło: Stowarzyszenie Ukochaj Zwierzaka
Oddała złoty medal LM na licytację, by pomóc zwierzakom

Być może to pierwsza i ostatnia taka licytacja, a każdy - kochający zwierzaki - ma jedyną okazję, aby poczuć się jak prawdziwy mistrz! 

Licytacja trwa do 9 lutego 2023 roku do godziny 14.00. Odbiór osobisty w Kędzierzynie-Koźlu 11 lutego 2023 roku podczas meczu ZAKSY, więc oczywistym jest, że do medalu dorzucamy 2 wejściówki na mecz - czytamy na facebookowym „Bazarku dla Stowarzyszenia Ukochaj Zwierzaka”. - Jeśli nie możesz lub nie chcesz brać udziału w licytacji, udostępnij proszę ten post, niech idzie w świat i dotrze do Kogoś, komu serce zabije mocniej na tę treść! 

Cena wywoławcza za medal to 200 zł, ale jedna z internautek zaoferowała już 550 złotych i zapewne nie jest to ostatnie słowo uczestników licytacji, którzy mają czas do 9 lutego.   

Licytacja trwa na stronie: Bazarek dla Stowarzyszenia Ukochaj Zwierzaka

Inicjatorka akcji napisała, że taki medal to więcej niż 1000 słów i Łukasz Kaczmarek oraz Aleksander Śliwka, zapewne zdają sobie z tego sprawę. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Portowiec Treść komentarza: Z moich obserwacji jakub jest specyficznym chłopakiem zagubionym bardzo, watpie zeby popełnił ta zbrodnie mial zamiłowanie do noży maczet survival itp latał po lesie lubił spędzać czas sam ze sobą noz mial zawsze przy sobie młotek znaleziony w plecaku to juz moze dodanie do całości, a przyznanie sie do winny to raczej wpływ bo trzeba bylo znalesc sprawcę i liczy sie sztuka , bardziej bym brał zeby przycisnąć dorianka i siostrę bo akurat duzo maja na sumienia ..... Data dodania komentarza: 6.09.2026, 11:46 Źródło komentarza: Matka Jakuba L. twierdzi, że ma dowód jego niewinności. Nowe pytania w sprawie zabójstwa Diany Autor komentarza: Realista Treść komentarza: Tak , sądząc po tych tłumach gości to impreza była dla wybranych !!! 🤣😂🤣 Ja przynajmniej nie znalazłem żadnych informacji 😭😭 Data dodania komentarza: 6.09.2026, 08:16 Źródło komentarza: Radość, zabawa i wspólne chwile na festynie parafialnym w Sławięcicach. ZDJĘCIA Autor komentarza: Janusz Treść komentarza: Temat grodzenia linii brzegowej, wójt konsekwentnie unika odpowiedzi na zadane pytanie, czy są zgody na grodzenie linii brzegowej za co jest kara administracyjna do 7500 zł, PZW grodzi linie brzegową na zawodach a ukarać nie ma komu. Data dodania komentarza: 6.09.2026, 06:51 Źródło komentarza: Sezon na Dębowej zakończony. Spokojnie, choć jeden z użytkowników notorycznie łamał regulamin. FILM Autor komentarza: Janusz Treść komentarza: Wszystkie zakazy, ograniczające swobody obywatelskie innym użytkownikom po za kąpieliskiem strzeżonym. Nie mające żadnego uzasadnienia w prawie wodnym. Data dodania komentarza: 6.09.2026, 06:46 Źródło komentarza: Sezon na Dębowej zakończony. Spokojnie, choć jeden z użytkowników notorycznie łamał regulamin. FILM Autor komentarza: Ogier Treść komentarza: Jeszcze brakuje mi tu Brajana, który pierwszy raz w życiu zobaczył sosnę w lesie. Data dodania komentarza: 5.09.2026, 20:34 Źródło komentarza: Matka Jakuba L. twierdzi, że ma dowód jego niewinności. Nowe pytania w sprawie zabójstwa Diany Autor komentarza: Prawdziwy Polak Treść komentarza: Składam zawiadomienie do prokuratury Zbigniewa Ziobro, że szkalujesz Prawdziwych Polaków, nie jesteś patriotą. Data dodania komentarza: 5.09.2026, 20:31 Źródło komentarza: Czołowe zderzenie na DK45. Kierująca Audi straciła przytomność za kierownicą. ZDJĘCIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama