Reklama
sobota, 6 czerwca 2026 12:27
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zawodnicy Lewady Zakrzów nie odpoczywali w te święta

Wielkanocy weekend był bardzo pracowity dla zawodników Lewady Zakrzów, którzy rywalizowali na zawodach CDI na Słowacji i w Belgii.
Zawodnicy Lewady Zakrzów nie odpoczywali w te święta

Po półtorarocznej przerwie na międzynarodową arenę powróciła Magda Jura i Ron. Nasza para uzyskała w Samorin w konkursie Grand Prix notę 68,522%, plasując się na drugim miejscu - najwyżej z ekipy polskiej. W rundzie Dzieci w Samorin startowała Zofia Kaczmarek, która zwyciężyła w konkursach Individual oraz Team i zajęła drugie miejsce w Preliminary. W konkursach rundy Młodych Jeźdźców raz na miejscu trzecim i dwukrotnie na drugim uplasowała się Maria Stelmaszyk, a w rundzie Juniorów Taja Zoll na I'm a Dreamer dwukrotnie zajęła miejsce piąte, a w finałowym konkursie freestyle była czwarta. W seniorskich konkursach małej rundy na trzecim miejscu plasowała się Susanne Krohn dosiadająca Aduschinski Epona.

Z kolei na silnie obsadzonych zawodach CDI St-Truiden w Belgii, po raz pierwszy w tym roku na międzynarodowej arenie zaprezentowała się Veronica Pawluk na D'Artagnanie. Brązowa medalistka Mistrzostw Europy Pony z ubiegłego roku, ze świetnym wynikiem 77,467% zwyciężyła w finałowym konkursie Pony Freestyle.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: omzrik juz jedzie Treść komentarza: Afroamerykańską rasisto :D Data dodania komentarza: 6.06.2026, 05:27 Źródło komentarza: Czarna pszczoła uchwycona na kozielskich ogródkach działkowych. ZDJĘCIA Autor komentarza: Kpina DM 2026 Treść komentarza: Mam nadzieję że ten syf na parkingach sklepów prywatnych,chodnikach, parkach itd będzie posprzątany przez organizatorów tego wydarzenia. Aleję Jana Pawła pewnie wypicuja a reszta głęboko gdzieś jak co roku, nie potraficie posprzątać wszystkiego w okolicy, to wasza impreza i wasz problem a nie nas lokalnych przedsiębiorców. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 00:36 Źródło komentarza: Dni Kędzierzyna-Koźla rozpoczęte. Orkiestra Żeglugi „przegoniła” deszczowe chmury. ZDJĘCIA Autor komentarza: Mateusz Treść komentarza: W chrześcijaństwie joga bywa uznawana za grzech lub zagrożenie duchowe z powodu jej korzeni w religiach Wschodu. Kościół katolicki zwraca uwagę na to, że joga to nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale system filozoficzno-religijny prowadzący do panteizmu i bałwochwalstwa (sprzeczne z I przykazaniem) oraz próbę osiągnięcia zbawienia własną mocą. Data dodania komentarza: 5.06.2026, 23:43 Źródło komentarza: Zbliża się Międzynarodowy Dzień Jogi na Dębowej Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Tak ciekawe ile pójdzie rzeczywiście na deklarowany sprzęt medyczny a ile na te ryczące maszyny ? Bo nie ma tu tak na prawdę rozliczenia finansowego jak jest w opluwanym przez wielu durnych Polaków WOŚPie. Tam przynajmniej nie ukrywają wydatków .... i nie na założyciela jak kanalie hejtują. Data dodania komentarza: 5.06.2026, 23:13 Źródło komentarza: Lamborghini, Ferrari i McLaren przyjadą na kozielski Rynek. W niedzielę wielkie motoryzacyjne show Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Co wy tacy malkontenci ? Przecież trzeba dać im zarobić na przyszłe artystyczne emerytury by przed komisją Tuska nie musieli błaznować w celu przyznania czy nie emerytury. Data dodania komentarza: 5.06.2026, 23:04 Źródło komentarza: Program Dni Kędzierzyna-Koźla 2026. Gwiazdami Roxie, Liber i Mezo oraz Fisz Emade Tworzywo Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Ćwiczcie, ćwiczcie bo mięso armatnie jest potrzebne.... Data dodania komentarza: 5.06.2026, 22:58 Źródło komentarza: Poligon zamiast szkolnych ławek. Tak ćwiczyli kadeci z Kędzierzyna-Koźla. ZDJĘCIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama