Reklama
środa, 22 kwietnia 2026 04:22
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Czeski Autodrom Most to ostatnio ich drugi dom. FILM

W miniony weekend drużyna kartingowa Grund Racing Team z Kędzierzyna-Koźla znów gościła na czeskim Autodrom Most, oczywiście za sterami bolidu Formuły 4 z zespołem JMT Racing Engineering.
Czeski Autodrom Most to ostatnio ich drugi dom. FILM

Testy były krótkie ale intensywne, Paul Grund pokazał się naprawdę z dobrej strony co też później pokazały czasy przejazdu, dziękujemy bardzo za pomoc Honza Rieger Rieger Motorsport!!! A już za niedługo spotykamy się na następnej rundzie Moravský Pohár na Autodrom Vysoké Mýto. Dziękujemy naszym sponsorom – czytamy na facebookowym profilu Grund Racing Team.

Przypomnijmy, Autodrom Most to utwardzony tor wyścigowy o długości 4,212 km dla sportów motorowych poza miastem Most w północno-zachodnich Czechach. Tor wyścigowy powstał w latach 1978-1983, ale dzielnica Most była wcześniej znana z organizowania wyścigów motocyklowych i samochodowych.

Więcej o Grund Racing Team i jego zawodniku przeczytasz w poniższym tekście. 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JacekTreść komentarza: Gdyby nie niemiecki imperializm to dalej mieliby te wszystkie pałace. Przegrali w jedną wojnę wszystkie swoje zdobycze z 250 lat podbojów.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:04Źródło komentarza: „Niebiański” kolor zachował się na starym murze w okolicach dawnego pałacu Flemminga. VIDEOAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Ciekawostka. Jak opowiesz po śląsku nawet najśmieszniejszy kawał na świecie to straci wszystko. Świerszcze grają. Sprawdźcie sami.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:00Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: AgaTreść komentarza: Czemu Pan Babcia a nie Pan Dziadek skoro to facet? Wszystko fajnie ale po co zaś robi chlop za baba? Już wszędzie, na z kożdym kroku tak musi być? Downij na Śląsku tak nie było. Chlop był chlopym a baba babom a babcia babciom i niech tak łostanie. Niech se "Pan Babcia" poszuko jako fajno frelka i niech łona gro Babcia łon Dziadka. Czyż ni mom racji?Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:59Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: PopTreść komentarza: Zgadzam się. Wiele zła się tam dzieje od lat!Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:47Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Ta jasne. Wina szkoły jest ewidentna. Skoro instytucje zawodzą to media nagłaśniają patologię.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:44Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Napisał dyrekcja lub jej pochlebcy! 😅Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:41Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła ucznia
zachmurzenie małe

Temperatura: 3°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna