Reklama
środa, 22 kwietnia 2026 04:20
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mimo przeciwności losu, Paul Grund stanął na podium!

Trzecie miejsce wywalczył kierowca Paul Grund z Kędzierzyna-Koźla, który na co dzień reprezentuje Grund Racing Team. Zawody kartingowe przeprowadzone w miniony weekend na Autodromie Vysoké Mýto w Republice Czeskiej, były drugą odsłoną Moravského Poháru.
  • Źródło: Grund Racing Team
Mimo przeciwności losu, Paul Grund stanął na podium!

Ekipa Grund Racing Team od samego początku zdawała sobie sprawę z tego, że nie będą to łatwe zawody, ponieważ Paul Grund nigdy wcześniej nie jeździł na tym torze! I tak też właśnie było. 

Trzecie miejsce!!! Po weekendzie z awarią silnika na wstępie, z awarią sprzęgła i wylotem z jednej czasówki wracamy z pucharem! Warto walczyć do końca! Sportowcy nigdy się nie poddają! Dziękujemy wszystkim kibicom także tym którzy nam dopingowali i pomagali w ten weekend i oczywiście wielkie podziękowania dla naszych sponsorów!!! Bez was nie miało by to sensu, a już za trzy tygodnie widzimy się na torze na którym niedawno odbywały się mistrzostwa Europy, czyli na Steel Ring - Motorsport pro každého! - czytamy na facebookowym profilu zespołu Grund Racing Team, którego zawodnikiem jest medalista Paul Grund.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JacekTreść komentarza: Gdyby nie niemiecki imperializm to dalej mieliby te wszystkie pałace. Przegrali w jedną wojnę wszystkie swoje zdobycze z 250 lat podbojów.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:04Źródło komentarza: „Niebiański” kolor zachował się na starym murze w okolicach dawnego pałacu Flemminga. VIDEOAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Ciekawostka. Jak opowiesz po śląsku nawet najśmieszniejszy kawał na świecie to straci wszystko. Świerszcze grają. Sprawdźcie sami.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:00Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: AgaTreść komentarza: Czemu Pan Babcia a nie Pan Dziadek skoro to facet? Wszystko fajnie ale po co zaś robi chlop za baba? Już wszędzie, na z kożdym kroku tak musi być? Downij na Śląsku tak nie było. Chlop był chlopym a baba babom a babcia babciom i niech tak łostanie. Niech se "Pan Babcia" poszuko jako fajno frelka i niech łona gro Babcia łon Dziadka. Czyż ni mom racji?Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:59Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: PopTreść komentarza: Zgadzam się. Wiele zła się tam dzieje od lat!Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:47Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Ta jasne. Wina szkoły jest ewidentna. Skoro instytucje zawodzą to media nagłaśniają patologię.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:44Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Napisał dyrekcja lub jej pochlebcy! 😅Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:41Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła ucznia
zachmurzenie małe

Temperatura: 3°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama