piątek, 5 grudnia 2025 08:24
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Powróćmy jeszcze na chwilę do tegorocznego Dnia Wina. FILM

Tegoroczny Dzień Wina, po raz pierwszy w historii zorganizowano przy Dworku Komorno, ale nie miało to żadnego wpływu na - jak zawsze - doskonałą atmosferę tego nietuzinkowego wydarzenia. Właśnie ukazał się krótki filmik podsumowujący wielkie święto miłośników tego szlachetnego trunku.
Powróćmy jeszcze na chwilę do tegorocznego Dnia Wina. FILM

Przypomnijmy, przez całą dekadę impreza gościła na początku września w winnicy przy ul. Kozielskiej w Większycach. Uczestniczy w niej zawsze wielu gości z całej Polski. Po raz pierwszy w historii impreza została przeprowadzona przy Dworku Komorno i jak się okazało był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę.

Waldemar Wczasek współorganizator tegorocznej imprezy, postanowił jeszcze na chwile powrócić do wydarzenia z 9 września. 

Chociaż minęło dużo czasu od Dnia Wina, to chcemy przypomnieć te chwile z tego wydarzenia za pomocą krótkiego filmiku. Jednocześnie jest to dobra okazja, by podziękować - bardzo serdecznie i otwartym sercem - komu ? Ano wszystkim bez wyjątku - wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w organizację tego dnia jak i wszystkim gościom, którzy nas odwiedzili. Było wspaniale i cudownie - za niedociągnięcia przepraszamy. No cóż, nie będzie niespodzianką, jeśli już dziś zapowiem kolejny Dzień Wina - 7 września 2024 roku – napisał na swoim facebookowym profilu właściciel Winiarni Synapsa.

Poniżej filmik oraz relacja z wydarzenia. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Głos ludu 26.10.2023 17:58
...Panie Kopacki, czy wszystkie imprezy, które dawno temu się odbyły tak będziesz wspominał??

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LulekTreść komentarza: Kiedys miasto banków teraz klinik . Jakas miazgaData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:25Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: JasnowidzTreść komentarza: Słuszna i uzasadniona decyzja. Może dzięki tym urządzeniom znikną czarne pasy na jezdni - ślady gwałtownego hamowania tuż przed przejściem dla pieszych przy ul. Dunikowskiego. O zgrozo - większość śladów należy do ciężarówek. Czy rozsądek w głowach " mistrzów kierowcy " weźmie górę...?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:11Źródło komentarza: Uśmiech za przepisową jazdę. Trzy nowe mierniki prędkości w mieścieAutor komentarza: Ob. SerwatorTreść komentarza: Jedna z klinik stomatologicznych. Normalnie trudno się domyślić jaka.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 16:33Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: dobrodziejTreść komentarza: Piszecie o Świętym Mikołaju, a na zdjęciu Hałabała...Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:59Źródło komentarza: Napisz list do św. Mikołaja. Zapraszamy do udziału w naszej corocznej akcjiAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Co znów szukają do przeszkolenia mięsa armatniego by z czasem zostali wysłani i ginęli za banderland ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:51Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwościAutor komentarza: 66979Treść komentarza: a czemu do Gliwic są tylko 4 pociągi w ciągu doby, a do breslau 20 ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:04Źródło komentarza: Zmianie ulegną godziny przyjazdów i odjazdów pociągu
Reklama
Reklama
słabe opady deszczu

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna