Reklama
środa, 21 stycznia 2026 03:13
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Katarzyna Kukolka-Bogocz kandydatem na prezydenta Kędzierzyna-Koźla

Katarzyna Kukolka-Bogocz, radna miejska i przewodnicząca struktur PiS w Kędzierzynie-Koźlu, będzie startowała w wyborach na stanowisko prezydenta Kędzierzyna-Koźla z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.
Katarzyna Kukolka-Bogocz kandydatem na prezydenta Kędzierzyna-Koźla
Katarzyna Kukolka-Bogocz

Jej kandydatura zostanie przedstawiona na konferencji prasowej z udziałem posła na Sejm RP Kamila Bortniczuka w sobotę 24 lutego o 14.00 w Domu Kultury "Chemik" w Kędzierzynie-Koźlu. Od godziny 14.30 zaplanowano dwugodzinne spotkanie Wolnych Polaków.

Katarzyna Kukolka-Bogocz jest czwartą kandydatką na fotel prezydenta naszego miasta. Jako pierwsza swoją kandydaturę potwierdziła obecna prezydent, Sabina Nowosielska, która wystartuje z własnego komitetu, ale z poparciem Koalicji Obywatelskiej. Następnie swój start w wyborach ogłosił bezpartyjny Marek Piasecki, również startujący z własnego komitetu. Natomiast 21 lutego Nowa Lewica poinformowała, że ich kandydatem jest Krzysztof Ważny.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Mirosław 05.03.2024 10:32
Czy przewiduje Pani zorganizowane spotkanie z mieszkańcami KK ? Dziękuję.

Rychu, taki lepszy Ryszard 08.03.2024 12:32
A po co? Przecież masz głosować, a nie słuchać co Pani ma do powiedzenia. A nawet gdyby to nie będzie pytań z sali, jedynie te przesłane tydzień wcześniej by Bortniczuk mógł przygotować odpowiedzi.

KK 11.03.2024 17:06
Brawo😁

Jaś 04.03.2024 10:01
Dobrze, że kandyduje. W końcu jest jakiś wybór.

Mieszkaniec 02.03.2024 19:46
Precz z komuchami, rządzili z ZSRR od 1944 jak pachołki to nie jest Lewica powinien być zakaz działalności takich tworów po PZPR

świadek 02.03.2024 22:12
Oni się z Chińczykami bratali. Ja widziałem to wszystko w książkach i telewizji. Najgorszy to był ten lokaty czarny.

qwerty 25.02.2024 12:26
Ciekawe że tak merytoryczne komentarze jak powyżej przechodzą przez sito lokalnego cenzora i ten nick to wygląda gorzej niż sok z buraka

chłopek 26.02.2024 10:45
twój nick natomiast wygląda bardzo inteligentnie

precz z pislamem 24.02.2024 15:25
Sztuczny uśmiech, nic do powiedzenia i musiał Bortniczuk przyjechać gadać, bo w KK nie ma nikt tak gadane jak ten. 400 tys wydłubał w budżetu na bilety na mecze. Świetny gospodarz. Polać mu.

Dżejson 25.02.2024 23:42
Zawsze w ramach kampanii wyborczej można wskoczyć w strój kąpielowy i pomorsować na Dębowej...

krysia 26.02.2024 18:35
czemu nie?:) Samo zdrowie, dobra pora!!!!

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Kiedyś to było fajne życie. Bilety kupowało się w kiosku lub w punkcie kontroli czasu i się jechało łamańcem. A teraz arak na MZK na fejsie, tiktoku czy tiktakach? A młodzi jak zabawki zdalnie sterowane.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 20:29Źródło komentarza: Cyberatak na profil Facebook MZK w Kędzierzynie-Koźlu. Konto prawdopodobnie zostało przejęteAutor komentarza: ZenobiaTreść komentarza: Chodzi katolka do kościoła klęka coś jęczy i stęka pod nosem a później gorzkie żale wylewa na psy... Co za hipokrytka i faryzeuszka.....Data dodania komentarza: 20.01.2026, 18:48Źródło komentarza: Odnotowano już cztery przypadki otrucia psów. Mieszkańcy ostrzegają: „Ktoś kręci się koło posesji”Autor komentarza: ZgredzikTreść komentarza: Ty też ciągle warczysz i powinieneś mieć kaganiec na mordzie bo zagrożenie szerzysz pajacu.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 17:31Źródło komentarza: Odnotowano już cztery przypadki otrucia psów. Mieszkańcy ostrzegają: „Ktoś kręci się koło posesji”Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Proszę ciągle ci sami komentatorzy którym wszystko przeszkadza. To właśnie tacy są potencjalnymi trucicielami psów czy kotów. Nie nawidzą zwierząt ani ludzi. I tym policja się powinna zająć.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 17:21Źródło komentarza: Odnotowano już cztery przypadki otrucia psów. Mieszkańcy ostrzegają: „Ktoś kręci się koło posesji”Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Jak zwykle władzunia chwali się co "chcemy" i na tym się kończy ich rola. Kasa rozwalana jest na bzdury a efektu co jest najważniejsze brak !. Czyli mieszania czynszowe czy przyciągnięcie inwestorów a zatem nowe atrakcyjne miejsca pracy.... To jest najważniejsze a nie ciągłe podwyższanie pensji nauczycielom czy budowanie ścieżek rowerowych albo inwestycji w sport. Z tego dochodu do budżetu miasteczka nie będzie...Data dodania komentarza: 20.01.2026, 17:15Źródło komentarza: Na co miasto Kędzierzyn-Koźle wyda 488 milionów złotych?Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: I co się dziwić ? Ilość mieszkańców tego upadającego miasteczka będzie się zmniejszać. Starzy umierają a młodzi wyjeżdżają w poszukiwaniu pracy lub kontynuacji nauki. Nowosielska od lat siedzi i nic dobrego nie robi i nie zrobiła by to miasteczko kwitło. Brak nowych lokali mieszkalnych - czynszowych, brak nowych atrakcyjnych miejsc pracy a to podstawa egzystencji każdego miasta. Port Kozielski każdy widzi jaki jest i taki jest stosunek władz jaki ten port. Czas by pożegnać ta panią i rozliczyć za okres demontażu Kędzierzyna-Koźla.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 17:06Źródło komentarza: Nadal oscylujemy wokół 50 tysięcy mieszkańców, ale jest nas coraz mniej
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: -7°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama