Reklama
piątek, 30 stycznia 2026 04:43
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Inauguracja miejskiej rady seniorów w Kędzierzynie-Koźlu

Miejska rada seniorów w Kędzierzynie-Koźlu zainaugurowała nową kadencję. Najważniejszym punktem pierwszego posiedzenia był wybór prezydium.
  • Źródło: Urząd miasta
Inauguracja miejskiej rady seniorów w Kędzierzynie-Koźlu

Przewodniczącym gremium został Edward Urbanowicz. Na jego zastępcę wybrano Annę Ładną, a na sekretarza Kornelię Bajewicz.

W skład rady wchodzą przedstawiciele najstarszych mieszkańców miasta, skupiających ich organizacji i stowarzyszeń oraz podmiotów prowadzących uniwersytety trzeciego wieku. Rada ma charakter konsultacyjny, doradczy i inicjatywny w sprawach ważnych dla seniorów.

Członkowie nakreślili kierunki swojego działania w rozpoczynającej się kadencji. To przede wszystkim organizacja Dni Seniora, wsparcie opieki wytchnieniowej, współpraca z kozielskim szpitalem i integracja międzypokoleniowa.

W obradach uczestniczyła również prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska oraz sekretarz urzędu miasta Zbigniew Romanowicz.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

perlator 14.03.2024 08:29
lans przed wyborami trwa, jeszcze trochę i seniorów zabraknie na fotki, to że młodzi uciekają to wiadomo i jest to smutne - pani nowosielska nic z tym nie robi, ale już niedługo może i seniorów zabraknąć niestety i z kim się będzie prezydent fotografować, a z nikim przecież to ona ma parcie na szkło

denko 13.03.2024 16:56
Nie ma to jak dobre samopoczucie w końcu seniorzy to przyszłość tego miasta możliwości

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LiszkaTreść komentarza: Te swoje bąki puszczaj w mieszkaniu.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 23:27Źródło komentarza: Mieszkańcy spotkają się z policją i strażą miejską porozmawiać o bezpieczeństwie w KoźluAutor komentarza: matka arturaTreść komentarza: Przeniesienie sprawy oznacza raczej to, że zostanie rozliczony hejt i groźby, które wylały się za pośrednictwem lokalnego szmatławca w tej sprawie.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 22:35Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe faktyAutor komentarza: KasiaTreść komentarza: To niech się wykupi od śmierci, diabeł niech pomoże on już tak przy jej łóżku ogonem trzepieData dodania komentarza: 29.01.2026, 21:49Źródło komentarza: Kobieta chce przekazać 2,5 mln euro. Tajemnicza wiadomość od Eleny Pavlos z Grecji krąży w sieciAutor komentarza: MTreść komentarza: Telefonu nikt nie odbiera. Niezły kit. Tylko kasę pewnie wzięliData dodania komentarza: 29.01.2026, 18:30Źródło komentarza: Jeździeckie warsztaty zimowe w siodle 2026. Udział jest bezpłatny!Autor komentarza: JaTreść komentarza: Brawo prokuratura kędzierzyn koźle!!!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:45Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe faktyAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Nie każdy miał czas i możliwość być na owym spotkaniu... Dlatego proponuje by U.M. zorganizował ankietę z mądrymi pytaniami w tym z możliwością napisania własnego wniosku do władz i służb... Ankieta powinna być dostępna dla wszystkich mieszkańców by każdy mógł się wypowiedzieć. Po czym analizę i wnioski upublicznić. Następnie wdrożyć w życie owe zmiany.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:15Źródło komentarza: Mieszkańcy spotkają się z policją i strażą miejską porozmawiać o bezpieczeństwie w Koźlu
zachmurzenie duże

Temperatura: -1°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1004 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna