Reklama
środa, 22 kwietnia 2026 05:12
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pierwszaki z „dwudziestki” powitały wiosnę. ZDJĘCIA

Radosne powitanie pierwszego dnia wiosny przygotowali uczniowie klasy I b PSP nr 20 w Kędzierzynie-Koźlu z paniami Agatą i Sonią. Aktorzy w humorystyczny sposób przedstawili dwa światy budzące się wiosną do życia. Tajemniczy świat zwierząt i bardzo nowoczesny, stylowy świat ludzi.
  • Źródło: PSP nr 20
Pierwszaki z „dwudziestki” powitały wiosnę. ZDJĘCIA

Świat zwierząt pełen pięknych motyli, skocznych żab i koników polnych. Nie zabrakło bociana, pięknego śpiewu słowika oraz uroczego, roztańczonego i bardzo pożytecznego krecika.

Natomiast świat ludzi przepełniony najnowszymi trendami mody i nowoczesną muzyką. Wiersze, tańce i śpiewy wywoływały uśmiech na twarzach publiczności, która głośno oklaskiwała młodych aktorów i śpiewała razem z nimi. 

Do występu przyłączyły się przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego Zosia i Maja które wspólnie z klasą I b wykonały optymistyczną piosenkę. Atmosfera była gorąca. Na koniec wszyscy zostali obdarowani zdrowymi fit boxami, wypełnionymi pysznymi warzywami i owocami przygotowanymi przez rodziców. Po zakończeniu przedstawienia na holu szkoły, jeszcze długo było słychać jak uczniowie śpiewają największe hity z naszego przedstawienia. Była moc, była zabawa, była radość. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu pięknych strojów i fit boxów, a Natalce K. za własnoręczne namalowanie całej dekoracji do przedstawienia - czytamy na facebookowym profilu PSP nr 20. 

 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

loko 24.03.2024 11:49
Całe szczęście że obroniono niewinne dzieciątka przed pogaństwem typu marzanna bo przecież to fuj

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JacekTreść komentarza: Gdyby nie niemiecki imperializm to dalej mieliby te wszystkie pałace. Przegrali w jedną wojnę wszystkie swoje zdobycze z 250 lat podbojów.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:04Źródło komentarza: „Niebiański” kolor zachował się na starym murze w okolicach dawnego pałacu Flemminga. VIDEOAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Ciekawostka. Jak opowiesz po śląsku nawet najśmieszniejszy kawał na świecie to straci wszystko. Świerszcze grają. Sprawdźcie sami.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:00Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: AgaTreść komentarza: Czemu Pan Babcia a nie Pan Dziadek skoro to facet? Wszystko fajnie ale po co zaś robi chlop za baba? Już wszędzie, na z kożdym kroku tak musi być? Downij na Śląsku tak nie było. Chlop był chlopym a baba babom a babcia babciom i niech tak łostanie. Niech se "Pan Babcia" poszuko jako fajno frelka i niech łona gro Babcia łon Dziadka. Czyż ni mom racji?Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:59Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: PopTreść komentarza: Zgadzam się. Wiele zła się tam dzieje od lat!Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:47Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Ta jasne. Wina szkoły jest ewidentna. Skoro instytucje zawodzą to media nagłaśniają patologię.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:44Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Napisał dyrekcja lub jej pochlebcy! 😅Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:41Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła ucznia
pochmurnie

Temperatura: 3°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna