Reklama
poniedziałek, 15 grudnia 2025 12:04
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dopamina wygrała Koz All Music Festiwal. Zdjęcia

Jubileuszowy, dziesiąty Koz All Music Festiwal przeszedł już do historii. Poznaliśmy zwycięzców, którzy zgarnęli dwie nagrody.
Dopamina wygrała Koz All Music Festiwal. Zdjęcia

Jedną z nagród jest czek o wartości 5000 złotych. Drugą występ podczas Dni Miasta w Kędzierzynie-Koźlu. W czwartek, 2 maja w Parku Pojednania odbyła się X edycja ogólnopolskiego Koz All Music Festiwal, do której zgłosiło się 40 zespołów. Do wielkiego finału zakwalifikowano tylko 6 - Tantfreaky, Agata Nasiadka, Ekhto, Metr Pod Ziemią, Dopamina oraz Kin Cat. Po wysłuchaniu występów, jury w składzie: przewodniczący jury oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie-Koźlu Piotr Gabrysz, gitarzysta Damian "Struna" Surow, muzyk i aranżer Krzysztof Bernard, prezenter radiowy Artur Szczęsny oraz wokaliści zespołu Bongostan (gwiazdy wieczoru) Kinga Berkowicz i Paweł Kinder jednogłośnie przyznali pierwsze miejsce zespołowi z Opola - Dopaminie.

- Każdy z zespołów miał około pół godziny na zaprezentowanie się, a dla nas, jurorów była to znakomita sytuacja, ponieważ przy większej ilości muzyki można rzetelniej podejść do tego, co zespół prezentuje na scenie. Poziom był wyrównany, a występy były świetne - powiedział Piotr Gabrysz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie-Koźlu.

Od środy, 1 maja w parku zaparkowały FoodTrucki. Tym razem nieco inne, niż zwykle. W jednym z nich możemy skosztować przeróżne robaki (m.in. mączniki, czy świerszcze) w różnych smakach. Jak się okazuje, zainteresowanych i odważnych nie brakuje.

- Wraz z moim wspólnikiem zajmujemy się dystrybucją owadów jadalnych i przekąsek zawierających właśnie robaczki. Pomysł wziął się stąd, że szukaliśmy luki na rynku, czegoś, co nie jest jeszcze u nas popularne. Zapraszamy na nasze stoiska- powiedział Adi z naszerobaczki.pl

Tuż obok można spróbować ponad 40 smaków kraftowych piw. Są też burgery, słodycze w czekoladzie i góralskie sery. Dziś od godziny 14.00 Majówka z Miejskim Ośrodkiem Kultury.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: DdTreść komentarza: Proponuję zobaczyć oświetlenie domu w Dębskiej Kuźni,obok Opola. Szwagier się postarał 😄Data dodania komentarza: 15.12.2025, 08:29Źródło komentarza: Tysiące światełek i dmuchańce na posesji w Starej Kuźni. WIDEOAutor komentarza: PasagerTreść komentarza: Jak tam miny? Wspaniale nas PKP powitało wraz z nowym rozkładem jazdy co nie? +20min na dzień dobry 05:45 PR POLREGIO S.A.46411 (R) Uśmiechnijcie się.Data dodania komentarza: 15.12.2025, 06:48Źródło komentarza: Zmianie ulegną godziny przyjazdów i odjazdów pociąguAutor komentarza: EwaTreść komentarza: Pięknie radośnie bajkowo dziękujemy nagranie wprawia w dobry nastrój Magia ŚwiątData dodania komentarza: 14.12.2025, 14:06Źródło komentarza: Tysiące światełek i dmuchańce na posesji w Starej Kuźni. WIDEOAutor komentarza: ☆PANTERA☆Treść komentarza: Pieknie oświetlone cos wspanialego przystrojone świątecznie gratulujęData dodania komentarza: 14.12.2025, 12:21Źródło komentarza: Tysiące światełek i dmuchańce na posesji w Starej Kuźni. WIDEOAutor komentarza: Kuzyn spod TarnowaTreść komentarza: Wojtek Czapla to dyrektor liceum. Gratulacje Wojtek!!!Data dodania komentarza: 13.12.2025, 22:46Źródło komentarza: Stracili nadzieję na dziecko, ale wtedy wydarzyło się coś pięknegoAutor komentarza: fotografTreść komentarza: zdjęcia słabeData dodania komentarza: 13.12.2025, 22:40Źródło komentarza: Mikołajkowe spotkanie z mistrzami tenisa stołowego. ZDJĘCIA
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 3°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 24 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna