środa, 22 lipca 2026 04:36
Reklama
Reklama
Reklama

Uczennice "Budowlanki" zadbały o fryzury seniorek

W pracowni fryzjerskiej Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich gościły panie z Dom Dziennego Pobytu nr 2 „Magnolia” w Kędzierzynie-Koźlu. Jak można się domyślić, opuściły mury szkoły z nowymi fryzurami.
  • Źródło: ZS nr 1
Uczennice "Budowlanki" zadbały o fryzury seniorek

Wszystko to z okazji Dnia Matki. W ten sposób dziewczyny połączyły przyjemne z pożytecznym, pamiętając że praktyka czyni mistrza. Inaczej mówiąc, będziesz w czymś bardzo dobra, jeśli będziesz to robić wystarczająco długo.

Panie wyszły od nas uśmiechnięte i z pięknymi fryzurami, które wykonały uczennice kl.2f. Dziękujemy za przybycie i liczymy na dalszą owocną współpracę – czytamy na facebookowym profilu kozielskiego ZS nr 1.

Seniorki nie pozostały dłużne i również okazały swoją wdzięczność.  

Dziękujemy bardzo Zespołowi Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu. Jesteście wspaniali - można przeczytać na profilu DDP nr 2. 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Ślonski synek Treść komentarza: jak cie karlusie połli ziymia pod fuzeklami to bier rajzetasza i smiatej kajś przilołz zołrazo niewdzyncznoł, nie szanujesz co tu było nie oczekuj szacunku Data dodania komentarza: 21.07.2026, 21:55 Źródło komentarza: Przed wojną stworzył muzeum w Koźlu. Jego bezcenne zbiory zniknęły bez śladu Autor komentarza: mądry i oczytany Treść komentarza: Bo mamy polityków głupich i tępych, to oni decydują, a nie tacy jak jak. Ty mimo wszystko nie zaliczasz się do tych drugich. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 21:51 Źródło komentarza: Gdy ziemia traci pamięć o wodzie. Problem suszy w rolnictwie Autor komentarza: Yuras Treść komentarza: Cudowny człowiek ,ulubiony profesor,pięknie skrzypił na skrzypkach ... Data dodania komentarza: 21.07.2026, 19:56 Źródło komentarza: Nie żyje Jerzy Siodlaczek. Wieloletni nauczyciel II LO w Kędzierzynie-Koźlu Autor komentarza: tw Treść komentarza: Kolekcja wróciła do ojczyzny co komu do domu jak nie jego dom redakcjo Data dodania komentarza: 21.07.2026, 18:32 Źródło komentarza: Przed wojną stworzył muzeum w Koźlu. Jego bezcenne zbiory zniknęły bez śladu Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Ilu na jak długo oraz na jakich warunkach zostali przyjęci owi pracownicy? Data dodania komentarza: 21.07.2026, 18:27 Źródło komentarza: Rośnie zatrudnienie w Eko-Oknach w Kędzierzynie-Koźlu. Firma poszukuje kolejnych pracowników Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Czemu nie jest budowany zbiorniki p-poż ,retencyjny w Kotlarni. Czemu także nie wykorzystują zbiornika Dziergowice ? Data dodania komentarza: 21.07.2026, 18:26 Źródło komentarza: Gdy ziemia traci pamięć o wodzie. Problem suszy w rolnictwie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna