piątek, 5 grudnia 2025 11:02
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Medaliści Mistrzostw Polski Masters 2024 spotkali się z Sabiną Nowosielską. ZDJĘCIA

Pięciu lekkoatletów z Kędzierzyna-Koźla zostało medalistami 34. Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce Masters 2024, które odbyły się 6 lipca na Stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku.
  • Źródło: Urząd miasta
Medaliści Mistrzostw Polski Masters 2024 spotkali się z Sabiną Nowosielską. ZDJĘCIA

Kondycji fizycznej pozazdrościć może im niejeden nastolatek. Weterani lekkoatletyki z Kędzierzyna-Koźla cały czas są w doskonałej formie. Udowodnili to podczas niedawnych Mistrzostw Polski Masterów. Na stadionie sportowym we Włocławku aż pięciu zawodników z naszego miasta stanęło na podium. Henryk Szymura i Tadeusz Rojewski zrobili to nawet dwukrotnie. Ponadto po medale sięgnęli Witold Lipowski, Mariusz Gałązka i Mieczysław Majer. Pisaliśmy o tym tutaj:

Mistrzowie, którzy rozwijali swoje umiejętności w klubach sportowych z Kędzierzyna-Koźla spotkali się z Sabiną Nowosielską. Prezydent Kędzierzyna-Koźla pragnęła im osobiście pogratulować wywalczonych na początku miesiąca trofeów. Była to również okazja do rozmowy na temat lokalnych tradycji lekkoatletycznych oraz dzisiejszych form szkolenia młodzieży.

- Jestem pod ogromnym wrażeniem sukcesów naszych sportowców. Dziś miałam okazję pogratulować im osobiście. Panowie są w doskonałej formie, więc jestem przekonana, że usłyszymy o nich jeszcze nieraz - przekazała prezydent Sabina Nowosielska.

Medaliści 34. Mistrzostw Polski Masters w Lekkoatletyce z Kędzierzyna-Koźla:

Henryk Szymura (kat. 70+)

  •  złoto w biegu na 100 metrów
  •  złoto w biegu przez płotki na 80 metrów

Tadeusz Rojewski (kat. 75+)

  • złoto w biegu na 800 metrów
  • srebro w biegu na 1500 metrów

Witold Lipowski (kat. 65+)

  •  złoto w rzucie młotem

Mieczysław Majer (kat. 70+)

  •  brąz w biegu na 800 metrów

Mariusz Gałązka (kat. 35+)

  • brąz w pchnięciu kulą


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: dewTreść komentarza: i kebsówData dodania komentarza: 5.12.2025, 09:04Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: Były pacjentTreść komentarza: Klinika kosmicznych cen!!!!!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 09:04Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: Pan Maruda, niszczyciel dobrej zabawyTreść komentarza: Czekamy na opinię eksperta, Koźlanina. Co Pan sądzi o tej inwestycji?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:57Źródło komentarza: Zmiany na placu zabaw przy ul. Filtrowej. Maluchy mogą już testować nowe urządzeniaAutor komentarza: J GTreść komentarza: Być dentysta to złoty interes chyba ceny usług dentystycznych są przeszacowane i to gruboData dodania komentarza: 5.12.2025, 08:41Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: LutekTreść komentarza: Wszystko się zmienia, a jednak nic się nie zmienia. Jak po 17:00 na ulicach było pusto, tak jest nadal. Co z tym miastem jest nie tak?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:23Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: ArekTreść komentarza: Zacznijmy od tego że to ma na celu pokazać osoba które interesują się mundurem co to jest i przy okazji dobrze się bawić. Przynajmniej ja tak rozumiem, a że tobie coś się odkleiło i komentujesz to jakimś fermentem to gratulację. Farmazon roku!!!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 06:14Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwości
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 6°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna