czwartek, 23 lipca 2026 22:14
Reklama
Reklama
Reklama

Młody mężczyzna był w kryzysie emocjonalnym i myślał o najgorszym. Na szczęście pomoc przyszła na czas

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 28-letniego mieszkańca powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Mężczyzna, będąc w kryzysie emocjonalnym, wyszedł z domu i przesłał bliskim informacje, z których wynikało, że jego życie może być zagrożone. 28-latek został odnaleziony przez policjantów w niespełna dwie godziny od otrzymania informacji o jego zaginięciu. Mężczyzna trafił pod opiekę specjalistów.
  • Źródło: Policja
Młody mężczyzna był w kryzysie emocjonalnym i myślał o najgorszym. Na szczęście pomoc przyszła na czas
Zdjęcie poglądowe

Wczoraj (29  sierpnia), około godziny 20:00, policjanci z Kędzierzyna-Koźla otrzymali zgłoszenie z którego wynikało, że młody mężczyzna, znajdujący się w kryzysie emocjonalnym wyszedł z domu i jego życie może być zagrożone.

Ponieważ w takich sytuacjach czas ma decydujące znaczenie, policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Brali w nich udział funkcjonariusze z różnych wydziałów kędzierzyńsko-kozielskiej Policji. Funkcjonariusze szybko wytypowali obszar, gdzie mógł znajdować się 28-latek i dokładnie go sprawdzali.

W niespełna dwie godziny od zgłoszenia, kryminalni na terenie kompleksu leśnego odnaleźli mężczyznę. W tej sytuacji wszystko skończyło się szczęśliwie. 28-latek został przekazany załodze pogotowia, która udzieliła mu pomocy. Pamiętajmy, że w sytuacji, kiedy znajdujemy się w kryzysie emocjonalnym, możemy uzyskać pomoc, dzwoniąc pod bezpłatny numer:

116 123 - Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych, czynny 7 dni w tygodniu od 14:00 do 22:00.

116 111 - Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, czynny 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

800 12 12 12 - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka, czynny 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary_zgred Treść komentarza: Nie wiem, jak często bywasz w kozielskim szpitalu, ja rzadko. Przedostatni raz to była ortopedia w roku 1995, a ostatni raz w zeszły poniedziałek na oddziale okulistyki, gdzie robiono mi operację. Za pierwszym razem było bardzo dobrze, a ostatnio PERFEKCYJNIE POD KAŻDYM WZGLĘDEM - przyjęcie, badania wstępne, obsługa, logistyka ruchu pacjentów, wysoka kultura osobista lekarki i całego zespołu, absolutny profesjonalizm lekarki i całego zespołu, sprawność działania całego zespołu, pełna informacja dla pacjenta po zakończonym leczeniu. Uważam, że za ten ewidentny paszkwil powinni cię znaleźć i solidnie przeczołgać prawnie. Data dodania komentarza: 23.07.2026, 20:58 Źródło komentarza: W kozielskim szpitalu działa najlepiej oceniany oddział położniczy na Opolszczyźnie! Autor komentarza: Tadeo-69 Treść komentarza: Czy ktoś ma nad tym kontrolę, czy mamona tym procederem rządzi? Patrzę na to i mam gęsią skórkę! - nieszczęście wisi w powietrzu, a potem płacz i zgrzytanie zębami. Czy ktoś sprawdza/weryfikuje uczestników odnośnie posiadanie karty pływackiej i kto tym ludziom zakłada kapoki? - starszęj... pani, chyba zięć zakładał. Z tak założonym kapokiem to kąpiąc się w balii, mogłoby dojść do nieszczęścia. Data dodania komentarza: 23.07.2026, 20:46 Źródło komentarza: Kajakami po Kanale Gliwickim. Sąsiedzka integracja na wodzie Autor komentarza: abc Treść komentarza: I znowu krasnal ogrodowy... Data dodania komentarza: 23.07.2026, 20:21 Źródło komentarza: Nowy ambulans dla szpitala w Kędzierzynie-Koźlu. Będzie ratował życie mieszkańców powiatu. ZDJĘCIA Autor komentarza: Nina Treść komentarza: Po polskiemu to już trudniej rozumiem. Data dodania komentarza: 23.07.2026, 16:50 Źródło komentarza: Bibliotekarz z Kędzierzyna-Koźla stworzył aplikację dla miłośników zamków Autor komentarza: Amk Treść komentarza: Najszczersze gratulacje ::*)) Data dodania komentarza: 23.07.2026, 16:43 Źródło komentarza: 19-letni Piernat z Zakrzowa podbił Ströhen. Kolejny sukces Agnieszki Dąbrowskiej i jej konia Autor komentarza: Joanna Treść komentarza: To jakaś kpina większość koleżanek nie ma dobrej opinii o tym szpitalu i oddziale położnym. Data dodania komentarza: 23.07.2026, 16:14 Źródło komentarza: W kozielskim szpitalu działa najlepiej oceniany oddział położniczy na Opolszczyźnie!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama