Reklama
środa, 22 kwietnia 2026 04:30
Reklama
Reklama nad jeziorkiem kobylice
Reklama
Reklama

Policja zatrzymała kilku nietrzeźwych kierowców. Rekordzistka miała w organizmie ponad 2 promile!

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych policjanci z Kędzierzyna-Koźla prowadzili działania "Trzeźwy poranek”. W trakcie akcji funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość blisko 500 kierowców.
Policja zatrzymała kilku nietrzeźwych kierowców. Rekordzistka miała w organizmie ponad 2 promile!

Niestety , trzech spośród nich zdecydowało się wsiąść za kierownicę po alkoholu.

Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało w organizmie: 

- 61-letniego kierowcy dodgea 0,8 % 

- 46-letniego kierowcy seata ponad 0,2 %

- 25-letniego kierowcy samochodu ciężarowego ponad 0,5 %

To nie jedyni nietrzeźwi kierowcy wyeliminowani z ruchu podczas ostatniej doby. Wczoraj przed godziną 20:00 policjanci na ul. Damrota zatrzymali do kontroli kierującego skuterem. 40-latek był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało w jego organizmie blisko 1,5 promila. 

Chwilę później funkcjonariusze zostali wezwani na ul. Tuwima, gdzie nietrzeźwa kierująca skuterem wjechała w zaparkowane auto. 31-latka miała w organizmie ponad 2%.

Pamiętajcie, że nawet na drugi dzień po spożyciu alkoholu może się on nadal znajdować w organizmie. Dlatego, zawsze, gdy masz wątpliwości co do swojego stanu trzeźwości to: w komendzie przy ul. Wojska Polskiego 18 oraz komisariacie przy ul. Racławickiej 3 jest dostępne dla wszystkich osób, urządzenie do samodzielnego badania stanu trzeźwości. 

Jednostki w ogólnodostępny alkomaty wyposażyło miasto Kędzierzyn-Koźle. 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Koźlanin 09.09.2024 22:03
Część z nich pewnie po imprezie zakrapianej na Kozielskiej wyspie. Starostwo zamiast być przeciwnikiem alkoholizmu i upijania spoleczeństwa to organizuje głośne, nocne pijackie imprezy które później kończą sie awanturami na ulicach Koźla.... Wstyd p. Maruszczak.

Bogna 10.09.2024 10:46
Miałeś Kaziu to odłożyć i nie pisać tych brzydkich komentarzy. Co ja teraz powiem jak lekarz będzie pytał? Idź posprzątać pokój i nie wychodź aż wrócę z pracy.

arc 09.09.2024 20:30
Powinni częściej tak kontrolowac.

Prawda 09.09.2024 23:19
Tak zgadzam się z tobą arc ale kierowców tirów powinni

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JacekTreść komentarza: Gdyby nie niemiecki imperializm to dalej mieliby te wszystkie pałace. Przegrali w jedną wojnę wszystkie swoje zdobycze z 250 lat podbojów.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:04Źródło komentarza: „Niebiański” kolor zachował się na starym murze w okolicach dawnego pałacu Flemminga. VIDEOAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Ciekawostka. Jak opowiesz po śląsku nawet najśmieszniejszy kawał na świecie to straci wszystko. Świerszcze grają. Sprawdźcie sami.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:00Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: AgaTreść komentarza: Czemu Pan Babcia a nie Pan Dziadek skoro to facet? Wszystko fajnie ale po co zaś robi chlop za baba? Już wszędzie, na z kożdym kroku tak musi być? Downij na Śląsku tak nie było. Chlop był chlopym a baba babom a babcia babciom i niech tak łostanie. Niech se "Pan Babcia" poszuko jako fajno frelka i niech łona gro Babcia łon Dziadka. Czyż ni mom racji?Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:59Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: PopTreść komentarza: Zgadzam się. Wiele zła się tam dzieje od lat!Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:47Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Ta jasne. Wina szkoły jest ewidentna. Skoro instytucje zawodzą to media nagłaśniają patologię.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:44Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Napisał dyrekcja lub jej pochlebcy! 😅Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:41Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła ucznia
zachmurzenie małe

Temperatura: 3°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna