piątek, 5 grudnia 2025 07:23
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ten test wykryje nowotwór. Zrobisz go w kozielskim szpitalu

Oddział Urologii i Onkologii Urologicznej SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu, we współpracy z Laboratorium Genetyki Medycznej Genos, stosuje test Bladder EpiCheck w codziennej diagnostyce.
  • Źródło: SP ZOZ
Ten test wykryje nowotwór. Zrobisz go w kozielskim szpitalu

Bladder EpiCheck to nowoczesny i nieinwazyjny test diagnostyczny do wykrywania nowotworów układu moczowego, który charakteryzuje się wysoką czułością. Rekomendowany przez Europejskie Towarzystwo Urologiczne (EAU) jako najlepsza opcja nieinwazyjnego monitorowania pacjentów z rakiem pęcherza moczowego! Dzięki temu testowi, wielu pacjentów może uniknąć częstych i uciążliwych cystoskopii.

- Oddział Urologii i Urologii Onkologicznej nie tylko się rozwija, ale również stale dąży do podnoszenia standardów opieki nad pacjentem i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, które poprawiają jakość życia naszych pacjentów - informuje kozielska lecznica.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LulekTreść komentarza: Kiedys miasto banków teraz klinik . Jakas miazgaData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:25Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: JasnowidzTreść komentarza: Słuszna i uzasadniona decyzja. Może dzięki tym urządzeniom znikną czarne pasy na jezdni - ślady gwałtownego hamowania tuż przed przejściem dla pieszych przy ul. Dunikowskiego. O zgrozo - większość śladów należy do ciężarówek. Czy rozsądek w głowach " mistrzów kierowcy " weźmie górę...?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:11Źródło komentarza: Uśmiech za przepisową jazdę. Trzy nowe mierniki prędkości w mieścieAutor komentarza: Ob. SerwatorTreść komentarza: Jedna z klinik stomatologicznych. Normalnie trudno się domyślić jaka.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 16:33Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: dobrodziejTreść komentarza: Piszecie o Świętym Mikołaju, a na zdjęciu Hałabała...Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:59Źródło komentarza: Napisz list do św. Mikołaja. Zapraszamy do udziału w naszej corocznej akcjiAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Co znów szukają do przeszkolenia mięsa armatniego by z czasem zostali wysłani i ginęli za banderland ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:51Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwościAutor komentarza: 66979Treść komentarza: a czemu do Gliwic są tylko 4 pociągi w ciągu doby, a do breslau 20 ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:04Źródło komentarza: Zmianie ulegną godziny przyjazdów i odjazdów pociągu
Reklama
umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 4°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna