Reklama
czwartek, 29 stycznia 2026 20:40
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Złoto i srebro dla PSP nr 19 w Kędzierzynie-Koźlu na wojewódzkim finale Igrzysk Dzieci w Badmintonie!

Sukces badmintonowych drużyn z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 w Kędzierzynie-Koźlu, które wywalczyły dwa medale podczas wojewódzkiego finału Igrzysk Dzieci w Badmintonie. Zawody odbył się 6 listopada w Głubczycach. Drużyna dziewcząt zdobyła złoty medal, a drużyna chłopców – srebrny.
  • Źródło: PSP nr 19
Złoto i srebro dla PSP nr 19 w Kędzierzynie-Koźlu na wojewódzkim finale Igrzysk Dzieci w Badmintonie!

To wyjątkowy sukces, będący efektem ich ciężkiej pracy, zaangażowania i wytrwałości na treningach. Dzięki tym osiągnięciom, obie drużyny awansowały do ogólnopolskiego finału, gdzie będą reprezentować swoją szkołę i region. Młodzi sportowcy mają szansę na kolejne sukcesy i z dumą będą walczyć o medale na arenie krajowej.

- Brawo dla Oliwii, Natalii, Leny, Łukasza i Adama - jesteśmy bardzo dumni z Waszych osiągnięć! - przekazała Izabela Gorczyńska Maślanka, opiekunka zawodników i nauczyciel wychowania fizycznego w PSP nr 19 w Kędzierzynie-Koźlu.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RajmundTreść komentarza: W środku na zdjęciu z mandoliną Renata Poguntke panieńskie Janocha moja ciociaData dodania komentarza: 29.01.2026, 13:26Źródło komentarza: Krystyna Konarska - skromna dziewczyna z Większyc trafiła na paryskie estrady. ZDJĘCIAAutor komentarza: mądry i oczytanyTreść komentarza: Ale świetny artykuł, jestem przekonany, że wiele osób, tych z młodszego pokolenia, nie miało pojęcia o pani Krystynie, jej pogmatwanych losach oraz nieoczywistym pochodzeniu. Dziadek Rosjanin mieszkający w cesarstwie ( to jeszcze przed tymi wszelkimi nacjonalizmami które przeryły Europę ), ojciec w Kriegsmarine . Wkład dziadka w lokalne krowy ( mojej babci ruskie jedyną krowę zabrali ). Świetnie się czyta, materiał mocno postarany, szacun.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 09:36Źródło komentarza: Krystyna Konarska - skromna dziewczyna z Większyc trafiła na paryskie estrady. ZDJĘCIAAutor komentarza: Prawo mafiTreść komentarza: Amber Gold i inne banki juz ludzi za pozwoleniem władzy okradały teraz Eleny nam podsuwają i kolejną pandemia NIPAH jak dlugo beda zwykłych ludzi niszczyć a sami sie bogacićData dodania komentarza: 29.01.2026, 07:30Źródło komentarza: Kobieta chce przekazać 2,5 mln euro. Tajemnicza wiadomość od Eleny Pavlos z Grecji krąży w sieciAutor komentarza: BalbinaTreść komentarza: Urszula wspiera Urszulę, aby było wrażenie, że jest was więcej. Ale to tylko Urszula. Urszula z kuchni?Data dodania komentarza: 28.01.2026, 21:14Źródło komentarza: Radni Kukolka-Bogocz i Piasecki o pustych lokalach przy Reymonta. ZDJĘCIAAutor komentarza: AlinaTreść komentarza: Chleb jogurtowy to mistrzostwo świata. :)Data dodania komentarza: 28.01.2026, 21:10Źródło komentarza: Nowy hit na osiedlu. Chlebomat czynny całą dobę. ZDJĘCIAAutor komentarza: AlinaTreść komentarza: Chleb jogurtowy to mistrzostwo świata.Data dodania komentarza: 28.01.2026, 21:08Źródło komentarza: Chlebomat w Kędzierzynie-Koźlu. Świeże pieczywo i ciasta o każdej porze
zachmurzenie duże

Temperatura: 0°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1003 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna